Niewygodny rywal – ŚKPR prosi o doping

Nieobliczalny OSiR Komprachcice będzie kolejnym przeciwnikiem piłkarzy ręcznych ŚKPR-u Świdnica (sobota, 11 lutego, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów) . Legitymujący się bilansem czternastu zwycięstw w piętnastu meczach wicelider II ligi będzie faworytem meczu, ale wobec problemów kadrowych czeka go niełatwe zadanie. Doping kibiców będzie niezwykle potrzebny – donosi oficjalna strona internetowa Szarych Wilków.

Świdniczanie od kilku tygodni borykają się z plagą kontuzji w zespole. Mimo kłopotów zaczęli rundę rewanżową od dwóch zwycięstw: 38:27 z Borem Oborniki Śląskie i 28:25 z Zagłębiem II Lubin. W tym drugim meczu trener Grzegorz Garbacz posłał do boju trzech juniorów młodszych, którzy tym samym zadebiutowali w II lidze.

Ekipa z Komprachcic aktualnie plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli. Ma w dorobku 12 punktów, na które złożyło się 5 wygranych, 2 remisy i 8 porażek. W dwóch ostatnich występach OSiR zanotował porażkę 24:33 ze Startem Konin oraz remis 23:23 z Tęczą Kościan.

W pierwszej potyczce z Komprachcicami świdniczanie wygrali na wyjeździe 35:25. Jak będzie w rewanżu przekonamy się w sobotę.

Dodatkową atrakcją czekającą na kibiców będzie stoisko restauracji „Korona Śląska” z ulicy Kolejowej 3-3a ze Świebodzic, przy którym będzie można skosztować potrawy i przekąski dietetyczne przygotowane przez kucharzy restauracji. „Korona Śląska” smacznie karmi gości już od dziewięciu lat, a od trzech proponuje również usługi w zakresie kateringu dietetycznego. Więcej informacji można znaleźć tutaj: www.koronaslaska.pl/

CO: Mecz II ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – OSiR Komprachcice

KIEDY: Sobota, 11.02.2017, godzina 18.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież co 18 lat – wstęp wolny

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *