Nie ma współpracy, nie ma telebimu

zarow-telebim

zarow-telebimTelebim, który od kilku miesięcy wisi na ścianie budynku Żarowskiej Izby Historycznej, zostanie wkrótce zdemontowany. Powodem jest odstąpienie Urzędu Marszałkowskiego od realizacji programu promocyjnego za ponad 60 mln zł.

Telebim, który od kilku miesięcy wisi na ścianie budynku Żarowskiej Izby Historycznej, zostanie wkrótce zdemontowany. Powodem jest odstąpienie Urzędu Marszałkowskiego od realizacji programu promocyjnego za ponad 60 mln zł.

zarow-telebim

Telebim pojawił się w centralnym punkcie Żarowa by promować Dolny Śląsk. Województwo zrezygnowało z prowadzenia programu, więc ekran wkrótce zniknie ze ściany przy ul. Armii Krajowej

Nowy ekran pojawił się w Żarowie we wrześniu 2014 r. Miał wyświetlać materiały promocyjne o Dolnym Śląsku, w ramach przedsięwzięcia „e-DolnySlask”, a przy okazji emitować filmowe projekcje Żarowskiej Kroniki Filmowej.

Po rezygnacji województwa z wydatku, wszystkie telebimy w gminach, w jakich miał być realizowany projekt, zostaną zdemontowane. Żarów nie poniósł z tego tytułu żadnych konsekwencji finansowych – tłumaczy Magdalena Pawlik z Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Prace demontażowe zaplanowane zostały na dni 11-15 maja.

Oprac. MM, foto: UM Żarów

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *