Nie bądźcie głupcami! [FOTO]

foto 32

foto 32O to apelował do świdniczan Janusz Korwin-Mikke, kandydat na prezydenta kraju. Znany i kontrowersyjny polityk przemawiał przez godzinę przy ul. Łukowej.

O to apelował do świdniczan Janusz Korwin-Mikke, kandydat na prezydenta kraju. Znany i kontrowersyjny polityk przemawiał przez godzinę przy ul. Łukowej. Nie obyło się bez incydentu.

foto 33

Tradycyjnie przekonywał, że jako głowa państwa zlikwiduje podatek dochodowy, mówił też o tym, że jest za obniżeniem podatku VAT oraz akcyzy, że żyjemy w świecie absurdu i sami sobie produkujemy problemy. Reprezentant prawicy przemawiał przez godzinę, po czym wszedł do licznie zgromadzonych mieszkańców i głównie z jej młodszą częścią, podawał ręce i pozował do zdjęć.

W normalnym kraju nie ma problemów, na przykład czy ma być religia w szkołach, bo ci co chcą posyłają dziecko do szkoły gdzie jest, a drudzy do tej gdzie nie ma. Jak ktoś chce sobie założyć kościół homoseksualistów, to sobie go zakłada i sobie bierze w nim ślub. Państwo wkracza w rozmaite dziedziny życia, a w co wejdzie to jest problem. Umiemy problem stworzyć z niczego. Żyjemy w świecie kompletnego absurdu. Płacimy podatki jak niewolnicy w Rzymie. Wyzyskuje się nas nieprawdopodobnie – mówił.

Polityk apelował by ludzie nie byli głupcami i głosowali na niego.

Podczas spotkania doszło to incydentu, jeden z uczestników wyciągnął z plecaka ciężki przedmiot i groził organizatorom. Mężczyznę zabrała policja.

Szeroka relacja już wkrótce w „Wiadomościach Świdnickich”.

Marlena Mech, Foto: Wiktor Bąkiewicz

{fcomment}

{gallery}galerie/150426korwin{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *