Największy Operator Bankowy w Polsce teraz także w Świdnicy!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy ogłosić przekształcenie Placówki Agencyjnej Kredo Operator Bankowy w autoryzowaną ogólnopolską sieć Placówek Franczyzowych Fines Operator Bankowy.

Zapraszamy do naszej Palcówki Fines mieszczącej się w tej samej lokalizacji Rynek 15 w Świdnicy.
Obecnie dzięki poszerzonej ofercie wielu Banków i instytucji pozabankowych pomożemy Ci odszukać kredyt lub pożyczkę najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci w realizacji wszelkich formalności oraz zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.

Fines Operator Bankowy współpracuje m.in. z takimi bankami, jak: Alior Bank, Nest Bank, Bank Pocztowy, Getin Bank, Plus Bank, Deutsche Bank. Dzięki tej ścisłej i długoletniej współpracy w naszych oddziałach dostępne są obecnie obowiązujące promocje i ciekawe propozycje.

Prócz szerokiej oferty kredytów bankowych w Fines Operator Bankowy w Świdnicy dostępne są również szybkie pożyczki, jedynie sprawdzonych firm pozabankowych takich jak Vivus, Zaplo, Takto, Aasa, Optima czy Hapi Pożyczka. To nie wszystko! Jeśli nie wiesz czy Bank lub firma pozabankowa udzieli Ci pożyczki, w Fines bezpłatnie sprawdzisz swoją zdolność kredytową oraz otrzymasz indywidualne porady.

Gdy czujesz, że dotychczasowe raty przerastają Twoje możliwości – przyjdź do Fines Operator Bankowy w Świdnicy i sprawdź w jaki sposób mądrze skonsolidować kredyty. Pracujący w oddziale Fines, kompetentni doradcy w indywidualny sposób analizują sytuację kredytobiorcy i starają się pomóc w każdej sytuacji.

Otrzymane propozycje można natychmiast skonsultować z naszym doradcą, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Taka formuła to dla klienta ogromna oszczędność czasu i nerwów, bo każdy, kto starał się kiedyś o kredyt wie, że to prawdziwe wyzwanie.

Fines to największy Operator Bankowy w Polsce, cieszący się dużym zaufaniem. W prowadzonej działalności transparentność jest wpisana w strategię firmy, dlatego zachęcamy, żeby osobiście sprawdzić w naszej placówce, jak korzystne warunki oferujemy.

Przyjdź do nas i sprawdź sam jak tani może być Twój kredyt.

Zapraszamy Świdnica Rynek 15 tel. 723 333 445

Email: swidnica@operatorbankowy.pl

https://www.fines.pl/

https://www.facebook.com/Fines-Operator-Bankowy-1676449239287284/?ref=aymt_homepage_panel

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ pod numerem KRS 0000416708, NIP 585-141-25-21, o kapitale zakładowym w wysokości 500.000 zł, opłaconym w pełni, działa poprzez swoich Autoryzowanych Partnerów jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank SA, Bank Pocztowy SA, Getin Noble Bank SA, Nest Bank S.A., Plus Bank SA, TF Bank AB, Ferratum Bank p.l.c, BZ WBK SA, Deutsche Bank Polska SA, Raiffeisen Bank Polska SA oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Axcess Financial Poland Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., InCredit Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Optima Sp z o.o., Fundusz Mikro Sp. z o.o., Iwoca Poland Sp. z o.o. oraz Pragma Faktoring S.A.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 23.11.2016r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *