Najważniejszy mecz sezonu?

skpr-zielona gora

skpr-zielona goraSpotkanie ŚKPR-u Świdnica z AZS-em Zielona Góra ma olbrzymie znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w I lidze. Prawdziwy horror był w pierwszym meczu obu zespołów, podobnego można spodziewać się i teraz. Szare Wilki liczą na wsparcie swoich kibiców w kluczowym pojedynku, który w sobotę o godzinie 18.00 rozpocznie się w hali na osiedlu Zawiszów.

 

Spotkanie ŚKPR-u Świdnica z AZS-em Zielona Góra ma olbrzymie znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w I lidze. Prawdziwy horror był w pierwszym meczu obu zespołów, podobnego można spodziewać się i teraz. Szare Wilki liczą na wsparcie swoich kibiców w kluczowym pojedynku, który w sobotę o godzinie 18.00 rozpocznie się w hali na osiedlu Zawiszów.

Po czternastu seriach spotkań świdniczanie zajmują w tabeli dwunaste, barażowe miejsce. Na koncie mają osiem punktów. Beniaminek z Zielonej Góry ma cztery punkty i zamyka stawkę. Mimo złej sytuacji akademicy z Zielonej Góry zapowiadają skuteczną walkę o utrzymanie na zapleczu PGNiG Superligi Już w pierwszej rundzie udowodnili, że potrafią napsuć krwi drużynom o większym potencjale (zwycięstwo u siebie z KSSPR Końskie, nieznaczna przegrana z Gwardią Opole). Beniaminek wysoko zawiesił też poprzeczkę ŚKPR-owi. Świdniczanie wywieźli dwa punkty z grodu Bachusa dzięki minimalnej wygranej 25:24. Decydujący o wygranej gol padł z rzutu karnego na pięć sekund przed końcem gry. Skutecznym wykonawcą był Patryk Rogaczewski. skpr-zielona gora

Dodajmy, że przed drugą rundą akademicy wzmocnili się powracającym do zespołu doświadczonym Bogumiłem Buchwaldem.

Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego

– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica –AZS Zielona Góra, sobota, 31 stycznia, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *