Nagrody dla działkowców

dzialki

dzialkiDzierżoniowscy działkowcy w niedzielę 26 sierpnia obchodzili swoje święto. Na Rynku zebrali się więc przedstawiciele wszystkich miejskich ogrodów, aby wspólnie bawić się i wręczyć puchary tym osobom, których działki są najpiękniejsze.

Dzierżoniowscy działkowcy w niedzielę 26 sierpnia obchodzili swoje święto. Na Rynku zebrali się więc przedstawiciele wszystkich miejskich ogrodów, aby wspólnie bawić się i wręczyć puchary tym osobom, których działki są najpiękniejsze.dzialki

Z ogrodów JAR puchary odebrali: Florian Kuriata, Wiesława Wojda i Grażyna Czerwińska. Z ogrodów Kolejarz na wyróżnienie zasługiwali: Danuta Kidawa, Alicja Maćkowiak i Stanisław Kociuba. Z ogródków Relaks nagrody odebrali: Halina Ludwa, Bronisław Watała i Zygmunt Rygas. Natomiast najładniejsze działki w ogrodach Panorama posiadają: Władysław Ośka, Bolesław Gola i Zofia Sznurowska. Puchary odebrali także prezesi z czterech ogrodów.

Jak co roku każdy ogród przygotował wieniec dożynkowy. Komisja konkursowa po wnikliwej analizie zadecydowała, że pierwsze miejsce i 600 zł należy się ogrodowi Relaks. Drugie miejsce przyznała wieńcowi w kształcie studzienki ogrodom JAR (400 zł). Trzecie miejsce przypadło wieńcowi z ogrodu Kolejarz (300 zł), a czwarte – ogrodom Panorama (200 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *