Nagroda w konkursie Banku Spółdzielczego – za półroczną lokatę hyundai i20

ddzauto

ddzautoKonkurs na lokowanie w ramach lokaty SGB w dzierżoniowskim Banku Spółdzielczym został rozstrzygnięty. W czwartek 14 lutego czerwony samochód marki Hyundai i20 odebrała mieszkanka Piławy Dolnej Elżbieta Rajczakowska.
Konkurs na lokowanie w ramach lokaty SGB w dzierżoniowskim Banku Spółdzielczym został rozstrzygnięty. W czwartek 14 lutego czerwony samochód marki Hyundai i20 odebrała mieszkanka Piławy Dolnej Elżbieta Rajczakowska.
ddzauto

– Ta edycja konkursu była szczególna, ponieważ ten samochód został ufundowany dodatkowo przez nasz bank, aby uświetnić Międzynarodowy Rok Spółdzielczości ogłoszony w 2012 roku przez ONZ. Chcieliśmy w ten sposób podkreślić, że spółdzielczość, a w tym spółdzielczość polska jest bardzo wartościowa i szanowana na całym świecie. Niestety, tu w kraju jest traktowana nieco po macoszemu – mówi prezes dzierżoniowskiego Banku Spółdzielczego Elżbieta Nowakowska-Akkermans. – Samochód rozlosowaliśmy spośród klientów naszego banku w ramach lokaty półrocznej. To było kilka tysięcy lokat, ale proszę pamiętać, że w losowaniu brała udział każda lokata już od 500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *