Naczelnik świdnickiej drogówki odszedł na emeryturę

Wczoraj w samo południe w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy, w pełnym reżimie sanitarnym, odbyło się pożegnanie odchodzącego na emeryturę asp. szt. Mariusza Smoka, Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej jednostki.

Honorem i zaszczytem była wspólna z Panem służba. Za to chcę podziękować – takie słowa Komendant świdnickiej jednostki mł. insp. Andrzej Dobies skierował do odchodzącego na emeryturę Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Mariusza Smoka. Podziękował również za długoletnią służbę oraz za jego wkład w poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu świdnickiego. Komendant podkreślił, że zawsze cenił zaangażowanie i konsekwencję z jaką asp. szt. Mariusz Smok realizował podjęte zobowiązania i zamierzenia.

Do tych podziękowań dołączyli również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy mł. insp. Jarosław Nowaczyk oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy podinsp. Adam Jacek Pilch.

Komendanci jednogłośnie życzyli odchodzącemu na emeryturę funkcjonariuszowi urzeczywistnienia wyzwań oraz pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom policyjnej profesji.

Podczas służby asp. szt. Mariusz Smok był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany.

Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy mł. insp. Andrzeja Dobiesa od dnia 05.01.2021 roku obowiązki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego będzie pełnił nadkom. Piotr Jaros, dotychczasowy Zastępca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *