„Na zdrowie” w Galerii Świdnickiej

Szeroka gama badań, dostępność specjalistów, a do tego gry i konkursy z nagrodami – wszystko dla mieszkańców powiatu świdnickiego będzie dostępne już 10 października za darmo.

Szeroka gama badań, dostępność specjalistów, a do tego gry i konkursy z nagrodami – wszystko dla mieszkańców powiatu świdnickiego będzie dostępne już 10 października za darmo.

 

Powiat Świdnicki wraz z Galerią Świdnicką zapraszają do Galerii Świdnickiej przy ul. Westerplatte 29 do udziału w akcji „Nasze Zdrowie”.

Zaplanowano specjalistyczne badania ostrości wzroku i słuchu, porady dietetyka wraz z analizą składu masy ciała i wieku metabolicznego, porady lekarza rodzinnego w zakresie postępowania z osteoporozą, ocena zmian skórnych przez lekarza dermatologa, wykrywanie wad postawy, szczególnie u dzieci i młodzieży, badanie poziomu cukru i cholesterolu, pomiar ciśnienia tętniczego, spirometria, masaż relaksacyjny twarzy i dłoni oraz na stoisko profilaktyki raka piersi i jajnika – wymienia Piotr Dębek, rzecznik prasowy starostwa powiatowego w Świdnicy. – Zachęcamy również Państwa na badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy wykonywane z kręgosłupa lędźwiowego lub szyjki kości udowej, które przeprowadzone zostanie w specjalnym Osteobusie zaparkowanym przy bocznym wejściu do Galerii Świdnickiej przy ulicy Miłego Dnia (Badania odbywać się będą w godzinach od 10.00 do 18.00) – dodaje.

Na najmłodszych uczestników akcji czeka wiele zabaw – specjalnie przygotowana na ten dzień ogromna gra planszowa „Bieg po zdrowie”, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a w sklepie Media Expert dostępne będzie stanowisko ruchowych gier komputerowych.

Zapraszamy do sprawdzenia swojego stanu zdrowia i miłego spędzenia czasu w Galerii Świdnickiej w godz. od 13.00 do 18.00.

mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *