Muzyka elektroniczna na dworcu

 

Już w najbliższą sobotę kolejne wydarzenie z cyklu „Posłuchane. Cykl spotkań z muzyką elektroniczną” – inicjatywy współfinansowanej przez Gminę Miasto Świdnica. Tym razem organizatorzy przygotowali dla wszystkich chętnych jeszcze ciekawszą ofertę.

plakat posluchane 20 limonka nieieski do druku

Już o godzinie 18:00 zapraszamy na wydarzenie towarzyszące – dwugodzinne, bezpłatne warsztaty produkcji muzycznej. Warsztaty poprowadzą Paweł Konikiewicz ze Szkoły Muzyki Nowoczesnej oraz Kuba Sojka. Podczas dwugodzinnej sesji będą zaprezentowane możliwości Ableton Push 2.0 oraz podstawowe kwestie związane z obsługą programu Ableton, jak również kilku instrumentów i efektorów używanych przy produkcji muzyki elektronicznej. Jest to doskonała okazja zarówno dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z produkcją muzyczną jak i dla producentów chcących zgłębić swoją wiedzę.

Nie zabraknie również ciekawych wykonawców. O 20:30 rozpoczyna się event muzyczny, w ramach którego wystąpi zespół Kroki, Kuba Sojka oraz Notab. Muzyce będą towarzyszyły niezwykłe wizualizacje w wykonaniu Karoliny Jacewicz, artystki wizualnej nominowanej min. do nagrody Yacha. Po godzinie 23 zapraszamy na afterparty w pubie Alfama.

POSŁUCHANE 2.0

27 sierpnia 2016, Dworzec PKP w Świdnicy

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji:

http://posluchane.pl/

https://www.facebook.com/events/1082224731867525/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *