Muflony 2013 Ruszają !

16. Plebiscyt Gospodarczy

Ruszają „Muflony 2013”!

Zgłoszenia do 30 kwietnia 2014 r.
Gala Finałowa – Zamek Książ, 16 maja 2014r.

Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego, Specjalistyczny Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego i spółki Centrum Budowlane „SIRBUD”, Capricorn oraz Frankonia Poland. To najlepsze podmioty w regionie wałbrzyskim, które w triumfowały w ubiegłorocznych „Muflonach”. To właśnie w ręce ich szefów trafiło pięć marmurowych statuetek. A kto zwycięży w „Muflonach 2013”? Dowiemy się w maju! A teraz rusza przyjmowanie zgłoszeń.

„Muflony” to wyróżnienie przyznawane jest już od ponad 15 lat firmom, podmiotom gospodarczym, które wnoszą  istotny wkład w rozwój Subregionu Wałbrzyskiego i całego Dolnego Śląska. Organizatorem tego Plebiscytu Gospodarczego jest Grupa Medialna „Errata”, wydawca  Nowych Wiadomości Wałbrzyskich, Tygodnika Wałbrzyskiego, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego. Rywalizacja zawsze swój finał ma wiosną w Zamku Książ, a jej gala finałowa jest wielkim wydarzeniem towarzyskim.
Jak się zgłosić?
Kandydatem do otrzymania  „Muflona 2013”może być gmina, organizacja gospodarcza, firma lub instytucja prowadząca działalność i mająca filię lub oddział (niekoniecznie siedzibę firmy) w Wałbrzychu albo na terenie powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, ząbkowickiego oraz powiatów sąsiadujących z wymienionymi. Formularze zgłoszeniowe (osobne dla każdej kategorii) do pobrania są na stronach internetowych  www.walbrzyski.pl, www.ws-24.pl www.td-24.pl lub w redakcjach Nowych Wiadomości Wałbrzyskich, Tygodnika Wałbrzyskiego, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego. Formularze można przekazywać osobiście (na przenośnych nośnikach danych – płyty CD, DVD, karty pamięci, pendrivy) lub drogą elektroniczną. Opłata za udział w plebiscycie (1 kategoria) wynosi 200 zł netto. Udział w dwóch kategoriach umożliwia bezpłatne złożenie formularza w trzeciej kategorii, dowolnie wybranej przez wnioskodawcę. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2014 r.
(anie)
Fot. Krzysztof Kołowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *