Można się poruszać. Hala przy Pionierów z wolnymi godzinami

Dobra wiadomość dla szukających miejsca do gry w siatkówkę, koszykówkę lub na inny rodzaj aktywności fizycznej. Wciąż są jeszcze wolne godziny w atrakcyjnych porach w hali przy ulicy Pionierów Ziemi Świdnickiej 29.

hala_pionierow04

Hala na osiedlu Zawiszów pęka w szwach. Nieco lepiej przedstawia się dostępność historycznego obiektu usytuowanego w Parku Centralnym. Hale wykorzystywana jest przez szkoły i przedszkola na zajęcia wychowania fizycznego, regularne treningi odbywają tam również zawodnicy i zawodniczki kilku świdnickich klubów sportowych. Obiekt jest również dostępny dla innych grup zorganizowanych. Wciąż można zarezerwować halę od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych (19.00-22.00) oraz dopołudniowych i wczesnopopołudniowych (10.00-15.00). Sporo wolnych godzin jest również w weekendy.

Więcej informacji na temat dostępnych godzin i warunków wynajęcia obiektu można  uzyskać w siedzibie ŚOSiR-u przy ulicy Śląskiej 35 od godziny 7.00 do 15.00, na stronie internetowej http://www.osir.swidnica.pl/obiekty/hala-pionierow oraz pod numerem telefonu 74 852-12-62

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *