Młodzi na boisku (FOTO/VIDEO)

CSC 5166 - Kopia

CSC 5166 - KopiaDziewięć dolnośląskich zespołów kategorii U 11 stanęło w szranki II turnieju cyklu JAKO Cup, jaki w niedzielę, 8 lutego odbył się hali na osiedlu Zawiszów.

 

Dziewięć dolnośląskich zespołów kategorii U 11 stanęło w szranki II turnieju cyklu JAKO Cup, jaki w niedzielę, 8 lutego odbył się hali na osiedlu Zawiszów. CSC 5154 - Kopia

W imprezie, z założenia, wygrali wszyscy uczestnicy i wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody. Z dziennikarskiego obowiązku odnotujmy jednak, że najlepszy okazał się Śląsk Wrocław, który w finale pokonał 4:2 KS Polkowice. Trzecia lokata przypadła Lotnikowi Jeżów Sudecki po wygranej 1:0 z Chojnikiem Jelenia Góra.

Dalsze miejsca zajęły: Polonia-Stal II Świdnica, Czarni Kondratowice, Polonia-Stal I, Szkółka Piłkarska Śląska Wrocław Ołdrzychowice i Szkółka Piłkarska Śląska Wrocław Wojbórz.

Zobacz film

{youtube}5WRb1D8ndIo{/youtube}

 

Turniejowi patronowała prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska. Organizatorami i sponsorami byli: JAKO, Urząd Miejski w Świdnicy, OSiR, senator Wiesław Kilian, Eugeniusz Kępa, Bikolor i Fundacja Łączy Nas Football.

(ram(, foto Mateusz Dzień vel Rakoczy, wideo Mariusz Ordyniec

{gallery}galerie/150208turniej{/gallery}

{fcomment}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *