Moc atrakcji na Dzień Kobiet (VIDEO)

moda 12

moda 12Pokaz mody, najnowsze trendy w kosmetyce i fryzjerstwie, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i kwiaty. Takie atrakcje czekały wczoraj na panie z okazji Dnia Kobiet w Galerii Świdnickiej.

Pokaz mody, najnowsze trendy w kosmetyce i fryzjerstwie, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i kwiaty. Takie atrakcje czekały wczoraj na panie z okazji Dnia Kobiet w Galerii Świdnickiej.

moda 12

Niedziela, 8 marca był poświęcony modzie. Od godziny 16.00 podczas specjalnie przygotowanego pokazu, niemal wszystkie salony odzieżowe znajdujące się w Galerii Świdnickiej, prezentowały najnowsze kolekcje wiosna/lato 2015. Oprócz mody kobiecej nie zabrakło również propozycji dla dzieci jak i dla panów. W trakcie pokazu odbyły się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zobacz video

{youtube}8Gf62cJn3eQ{/youtube}

W tym roku Międzynarodowy Dzień Kobiet w Galerii Świdnickiej to nie tylko 8 marca. Z okazji tego pięknego święta przygotowano szereg rozmaitych atrakcji również w innych dniach. W czwartek, 5 marca w kinie CINEMA3D panie uczestniczyły w Kinie na Szpilkach.

Natomiast w piątek, 13 marca w Teatrze Miejskim w Świdnicy już od godziny 16.30 będzie można wykonać bezpłatne badania słuchu, wzroku, badanie poziomu cukru, cholesterolu we krwi czy ciśnienia, a także spotkać się z dietetykiem. Uroczyste otwarcie imprezy rozpocznie się o godzinie 18.00 panelem dyskusyjnym z zaproszonymi gośćmi i lekarzami. – W tym roku dyskutujemy o seksie. Tematem przewodnim będzie „Sexi, sex w jakim wieku…?” – informuje Elżbieta Dudziak, prezes świdnickiego koła. Całość zakończy występ wspaniałego, pełnego dynamiki zespołu Abba Show.

Drugi dzień, czyli 14 marca będzie pełen warsztatów i pokazów. Uroczystości pod hasłem „Bądź piękna na wiosnę” odbywać się będą już od godz. 12.00 w Galerii Świdnickiej. W programie m.in. pokaz mody, a także najnowsze trendy w kosmetyce i fryzjerstwie. Odbędą się pokazy fryzur, makijażu, masażu czy dekorowania paznokci przygotowane przez znane świdnickie salony kosmetyczne i fryzjerskie, a także pokazy dekoracji potraw przygotowane przez młodzież Zespołu Szkół nr 1 w Świdnicy. Oprócz tego wszystkie Panie będą mogły skorzystać z porad dietetycznych. Dodatkowo tego dnia zaplanowano ciekawe występy sceniczne, konkursy oraz stoiska prezentujące lokalne rękodzieło.

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny.

(BFG), foto Wiktor Bąkiewicz, video Mariusz Ordyniec

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *