Mikołajki na sportowo

4 grudnia odbyły się w naszej szkole „Mikołajkowe zmagania sportowe”. W zabawie mikołajkowej uczestniczyli uczniowie klas 0 – III. W naszej szkole odbywa się wiele takich imprez, w których uczestniczą wszystkie klasy młodsze, a ich celem jest przede wszystkim integracja dzieci.

Mikołajki na sportowo 1

W oczekiwaniu na św. Mikołaja uczniowie prezentowali swoją sprawność w różnych konkurencjach sportowych. Po zmaganiach sportowych przybył do auli długo wyczekiwany Gość w asyście swoich elfów i wręczył każdemu dziecku prezent.

Uczniowie klasy II wybrali to wydarzenie, jako jedno z ciekawszych w bieżącym roku szkolnym, ponieważ bardzo podobały im się „ciekawe i śmieszne zawody”, w których mogły uczestniczyć.

Uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej w składzie: Natalia Barcik, Weronika Błaut, Dominik Czapski, Maciej Dobrowolski, Jakub Dratwa, Szymon Głowacki, Kamil Hyla, Amelia Jachyra, Tomasz Kaczmarek, Mateusz Kadela, Oliwia Koszyk, Wiktor Kowalik, Agata Kuchta, Bartosz Madziara, Jakub Markowski, Mateusz Minta, Patryk Miś, Elena Moss, Maja Olejko, Wojciech Pławecki, Maja Pławuszewska, Mateusz Szakiel, Fabian Zajączkowski, której opiekunem jest Ewa Krawętek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *