Śmiertelne potrącenie. Aktualizacja [FOTO]

wypadek 08

wypadek 08Do śmiertelnego wypadku doszło na trasie Świdnica-Wałbrzych. Przed skrzyżowaniem na Komorów i Witoszów Dolny potrącony przez autobus został pieszy.


Do śmiertelnego wypadku doszło na trasie Świdnica-Wałbrzych. Przed skrzyżowaniem na Komorów i Witoszów Dolny potrącony przez autobus został pieszy.

wypadek 02

Tragiczne zdarzenie miało miejsce o godz. 20.40.  Jak informuje policja, mężczyzna który poniósł śmierć, nie posiadał obowiązkowych poza obszarem zabudowanym odblasków.

Aktualizacja, godz. 22.30

Okazuje się, że na miejscu zginął 67-letni mieszkaniec Świebodzic. Ze wstępnych informacji wynika, że postanowił iść do domu na nogach. Szedł niemalże środkiem drogi, nie posiadając odblasków. Potrącił go jadący z Wałbrzycha do podwrocławskiej strefy ekonomicznej autobus. Mężczyzna w pojazd uderzył głową, odbił się od niego i wpadł na auto osobowe o wałbrzyskich tablicach rejestracyjnych. Kierowców obu pojazdów przewieziono do szpitala celem wykonania badań. Jak mówili świadkowie zdarzenia, którzy widzieli idącą po zmroku ruchliwą drogą postać, zawiadomili o fakcie policję, która nie miała szans przyjechać na czas.

Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Komorów i Witoszów Dolny. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać co najmniej kilka godzin.

Także dzisiaj około godziny 18.15 TIR potrącił 23-latka.

Czytaj więcej: http://wiadomosci.swidnickie.pl/wiadomosci-24/1-wiadomosci24/18506-tir-potrci-23-latka

mm, fot.Wiktor Bąkiewicz

{fcomment}

{gallery}galerie/150309wypadek{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *