Miasto Dzieci w Galerii Świdnickiej (FOTO)

Galeria Świdnicka po raz kolejny wzięła udział w projekcie „Miasto Dzieci”. Podczas dwóch turnusów od 8 do 18 sierpnia, dzieci w wieku od 6 do 12 lat, ze szkół z terenu Gminy Wiejskiej Świdnica i miasta Świdnica wypoczywały, uczyły się i bawiły. Organizatorzy przygotowali dla nich moc atrakcji i dziesiątki ciekawych zawodów z którymi zapoznały się z bliska.

250 dziecięcych uśmiechów po raz kolejny udowodniło nam, że warto wspierać tego typu inicjatywy. Zdajemy sobie sprawę jak dużo wysiłku kosztuje organizatorów przygotowanie „Miasta Dzieci”, dlatego jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ogromnego przedsięwzięcia – tłumaczy Kamil Janicki – kierownik ds. marketingu Galerii Świdnickiej.

W tym roku partnerem akcji była kawiarnia sieci Choice, która zabrała dzieci w świat smakowej przyjemności.

Przez dwa tygodnie, łącznie 250 dzieciaków własnoręcznie przygotowywało swój ulubiony deser z pysznymi lodami Choice, które w połączeniu z różnymi owocami, polewami i innymi dodatkami tworzyły zachwycająco smaczne kompozycje.

Lody Choice powstają z miłości do smaku, według tradycyjnej rzemieślniczej receptury włoskich mistrzów – http://choice.pl/przygotowanie-lody/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *