Męski wieczór w Cinema 3D

Świdnickie kino Cinema 3D zaprasza wszystkich panów na kolejną edycją Męskiego Kina. Już 11 września od godziny 18.30 odbędzie się militarny wieczór pełen atrakcji i konkursów. Spotkanie zwieńczy premierowy pokaz filmu „Karbala”.

 

Świdnickie kino Cinema 3D zaprasza wszystkich panów na kolejną edycją Męskiego Kina. Już 11 września od godziny 18.30 odbędzie się militarny wieczór pełen atrakcji i konkursów. Spotkanie zwieńczy premierowy pokaz filmu „Karbala”.

W holu kina będzie można podziwiać różne militarne pojazdy i broń prosto z Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym. Nie zabraknie również survivalowego sprzętu i porad pracowników świdnickiego sklepu szeregi.pl dla prawdziwych fanów outdoorowych przygód. O odpowiedni, męski klimat imprezy zadba również lokalny klub który dość niedawno z sukcesem brał udział w mistrzostwach Polski seniorów w rugby czyli Black Griffin. Sportowcy poprzez efektowną prezentację i wykład będą chcieli przybliżyć świdnickiej społeczności tę twardą grę i pokazać, że rugby to sport dla każdego. A dla tych mniej aktywnych fanów męskich zajęć Media Expert zapewni kącik gier, w którym swoich sił będzie można spróbować w wojennych strzelankach. Wiele nagród będzie czekało na śmiałków którzy swoich sił spróbują na strzelnicy specjalnie przygotowanej przez Paintball Świdnica – przybliża Bartosz Zacharski z Cinema 3D w Świdnicy.

Na zakończenie wieczoru – danie główne, czyli premierowy pokaz filmu Karbala. – Sam jestem bardzo ciekaw tego tytułu, bo zapowiada się on na jedną z głośniejszych i bardziej efektownych polskich produkcji ostatnich lat – zaznacza Grzegorz Tomski, dyrektor kina Cinema 3D w Świdnicy.

Po filmie odbędzie się after party. Zapraszają na nie Multipub Biała Dama, Diabelski Burger oraz Stara Szopa. Bilety w cenie 22 zł do nabycia w kasach kina, rezerwacji można już dokonywać na www.cinema3d.pl

(eg)

 

Karbala – to były cztery dni piekła…

Irackie miasto Karbala. 2004 rok, środek wojny w Zatoce Perskiej. Zaczyna się ważne muzułmańskie święto Aszura. Bojówki Al-Kaidy i As-Sadry atakują miejscowy ratusz City Hall – siedzibę lojalnych władz i policji, w którym przetrzymywani są też aresztowani terroryści. Ich kolejne wściekłe ataki odpiera osiemdziesięciu polskich i bułgarskich żołnierzy, którzy mają zapasy jedzenia oraz broni jedynie na 24 godziny walk. Tracą kontakt z bazą, nie wiadomo, kiedy dotrze wsparcie. Wstrzelawszy niemal całą amunicję, na racjach głodowych, zabijają ponad stu napastników, nie tracąc ani jednego żołnierza. Wygrywają największą polską bitwę od czasów II wojny światowej.

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *