Media Expert w Galerii Świdnickiej już otwarty!

Po kilkumiesięcznym remoncie sklep Media Expert ponownie otworzył się w Galerii Świdnickiej. Wielkie otwarcie przyciągnęło tłumy mieszkańców Świdnicy i okolic, którzy już przed godziną 9.00 czekali przed wejściem do centrum. Do końca dnia czekają na nich specjalnie przygotowane atrakcje i konkursy.

Z okazji otwarcia, w dniach 12-15.10.2017, w sklepie obowiązują specjalne oferty promocyjne.

Więcej informacji pod poniższym linkiem

https://sklepy.mediaexpert.pl/swidnica_westerplatte/gazetka/?utm_source=Galeria-swidnicka.pl&utm_medium=800×600&utm_term=me&utm_content=swidnica_westerplatte&utm_campaign=2017-10-12-off_Wielkie-otwarcie-po-remoncie-swidnica

Bardzo cieszymy się, że oferta sklepu Media Expert znów dostępna jest dla naszych klientów – komentuje Kamil Janicki, kierownik ds. marketingu w Galerii Świdnickiej. Rok 2017 to rok wielu innych, pozytywnych zmian w naszym centrum, które sprawiają, że zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe i kompleksowe. Przede wszystkim pozyskaliśmy nowe marki: Briju, Vision Express, T-Mobile, Telakces.com. Kilka sklepów zostało przebudowanych lub przeniesionych w nowe lokalizacje, m.in. sklep Martes Sport, który zwiększył swoją powierzchnię niemal trzykrotnie. Również oferta gastronomiczna ulegnie zmianie. Już 18 października, w miejscu restauracji Broaster Chicken, zostanie otwarta, długo wyczekiwana w Świdnicy, restauracja sieci KFC – dodaje Kamil Janicki.

fot. Galeria Świdnicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *