Maraton Potworów (WYGRAJ BILETY)

14 czerwca o 21:00 odbędzie się Maraton Potworów z premierą filmu Godzilla II: Król Potworów. Tylko tej nocy Godzilla i King Kong będą królować na wielkim ekranie CINEMA 3D w Świdnicy.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych potworów kina Sci-Fi oraz nieodłączny symbol japońskiej popkultury powraca na ekrany. Specjalnie dla fanów kino CINEMA 3D przygotowało kolejną nieprzespaną noc podczas której zobaczyć będzie można pierwszą część filmu z 2014 roku, film „Kong: Wyspa Czaszki” oraz premierowo „Godzilla II: Król Potworów”. Podczas maratonu, standardowo obowiązywać będzie wielka dolewka wybranego napoju gratis.

OPISY FILMÓW:

Godzilla- Film opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.

Kong: Wyspa Czaski- „Kong: Wyspa Czaszki” opowiada o początkach legendy o King Kongu. Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku – tak samo pięknej, jak zdradliwej – nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

Godzilla II: Król Potworów- Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Na Maraton nie jest prowadzona rezerwacja miejsc.

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na Maraton Potworów w Cinema3D! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie?

PYTANIE: 


Który z filmowych „potworów” pojawił się na ekranach jako pierwszy, Godzilla czy Kingo-Kong?

Prawidłową odpowiedź należy do środy 12 czerwca przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *