Maraton Matrix (WYGRAJ BILETY)

Wirtualny świat Matrixa powraca na kinowe ekrany. CINEMA 3D zaprasza już w piątek 31 maja na godzinę 22:00 na noc filmową z trylogią Wachowskich.

20 lat po premierze pierwszej części trylogii, zapraszamy na Maraton Matrix, niesamowitą noc z kultowymi bohaterami i niezapomnianymi efektami specjalnymi, które wyznaczyły drogę współczesnego kina Science Fiction. 31 maja startujemy już o godz. 22:00. Podczas jednej nocy będzie można zobaczyć wszystkie trzy części filmu. Nie zabraknie także wielkiej dolewki wybranego napoju w popcorn barze kina.

ZAGRAMY:

MATRIX – Haker komputerowy Neo dowiaduje się od tajemniczych rebeliantów, że świat, w którym żyje, jest tylko obrazem przesyłanym do jego mózgu przez roboty.

MATRIX REAKTYWACJA – W drugiej części trylogii Matrix Neo nauczył się lepiej kontrolować swoje nadzwyczajne umiejętności, a wokół Zionu zamyka się pierścień Armii Maszyn. Jedynie godziny dzielą ostatnią enklawę ludzi na Ziemi przed losem, jaki zgotuje im armia 250000 Strażników, zaprogramowanych na zniszczenie ludzkości. Mimo to mieszkańcy miasta, natchnieni wiarą Morfeusza w Wybranego, który wypełni Przepowiednię Wyroczni i zakończy wojnę z Maszynami, wszystkie swoje nadzieje i oczekiwania pokładają w Neo. On sam szuka rozwiązania, nękają go niepokojące wizje. Wzmocnieni swoją miłością i wiarą we własne siły, Neo i Trinity decydują się powrócić wraz z Morfeuszem do Matrixa, gdzie użyją wszystkich swych nadzwyczajnych mocy, by przeciwstawić się bezwzględnym siłom represji. Jednak w Matriksie istnieją wpływowe postacie, odmawiające dokonania wyboru, unikające odpowiedzialności, żywiące się emocjami..

MATRIX REWOLUCJE – Neo zrobił kolejny krok na drodze ku prawdzie, której początek miał miejsce w końcowym scenach Matrixa – przemiana wyczerpała jednak jego moce, leży bezsilny na ziemi niczyjej, gdzieś pomiędzy Matrixem i Światem Maszyn. Podczas gdy Trinity (CARRIE-ANNE MOSS) strzeże ciała pogrążonego w śpiączce Neo, Morfeusz (LAURENCE FISHBURNE) zmaga się ze świadomością, że Wybraniec, w którego wierzył całe życie, jest jedynie kolejnym systemem kontroli, wymyślonym przez budowniczych Matrixa.

Bilety dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na Maraton Matrix w Cinema3D! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie?

PYTANIE: 

Jakie zwierzę nakazano śledzić Neo aby dotrzeć do Morfeusza na początku pierwszej części filmu „Matrix”?

Prawidłową odpowiedź należy do czwartku 30 maja przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *