Makabryczne odkrycie w lesie

policja1

policja1Dwa płody z ciąży bliźniaczej znaleziono w Lasku Zagórskim na granicy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej (woj. śląskie). Na zawiniątko w reklamówce, porzucone w krzakach, natrafił młody mężczyzna, który wybrał się do lasu z psem na spacer.

Dwa płody z ciąży bliźniaczej znaleziono w Lasku Zagórskim na granicy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej (woj. śląskie). Na zawiniątko w reklamówce, porzucone w krzakach, natrafił młody mężczyzna, który wybrał się do lasu z psem na spacer.policja

Do zdarzenia doszło w czwartek późnym popołudniem. Chłopak spacerował z psem w Lasku Zagórskim na granicy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Zwierzę wywęszło zawiniątko w zaroślach – powiedział INTERIA.PL aspirant Tomasz Czerniak, rzecznik prasowy sosnowieckiej policji. Zaniepokojony chłopak zadzwonił do swojego ojca, a ten wezwał na miejsce zdarzenia lekarza. Jak się okazało, w środku zawiniątka znajdowało się łożysko i dwa małe płody z ciąży bliźniaczej.Wstępnie wiek płodów oceniono na 5 miesięcy. Nie wiadomo, czy kobieta urodziła dzieci, czy ciąża została przerwana.- W ostatnich dniach panowały jeszcze przymrozki, płody były mocno przemarznięte – trudno stwierdzić więc, czy leżały tam kilka, czy kilkanaście dni. Utrudnieniem w śledztwie jest również fakt, że zostały one porzucone blisko ruchliwej trasy – dodał aspirant Tomasz Czerniak.Policja czeka na opinię biegłych. Poszukuje również matki dziecka.

interia.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *