Mając 2,3 promila alkoholu uciekał przed policją

apol1

apol1Bielawa.7 stycznia o godz.2.40 policjanci z dzierżoniowskiej komendy zatrzymali po pościgu nietrzeźwego kierującego samochodem marki BMW, który uderzył w przydrożne drzewo.

7 stycznia o godz.2.40 policjanci z dzierżoniowskiej komendy zatrzymali po pościgu nietrzeźwego kierującego samochodem marki BMW, który uderzył w przydrożne drzewo.

apol1
W trakcie patrolu policjantom wydał się podejrzany kierujący samochodem BMW, który na widok radiowozu ruszył szybko zygzakiem w przeciwnym kierunku. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli. Ten jadąc z nadmierną prędkością nie opanował samochodu i uderzył w przydrożne drzewo usytuowane przy ul. 11 Listopada w Bielawie, niszcząc przy tym swój samochód.

22-latek, mieszkaniec gminy Niemcza na szczęście nie doznał żadnych obrażeń ciała. Sprawdziły się jednak przypuszczenia policjantów, gdyż mężczyzna kierował samochodem BMW w stanie nietrzeźwości mając blisko 2,3 promila alkoholu.  Teraz za swój czyn odpowie przed sądem za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres od roku do 10 lat oraz 10 punktów karnych.

td-24.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *