Kto zagra na truskawkowych eliminacjach?

truskawka 3

truskawka 3Znamy uczestników koncertowych eliminacji przeglądu Truskawka. W koncertowych eliminacjach do tegorocznego plenerowego finału weźmie udział 8 zespołów m.in. ze Świdnicy, Wałbrzycha i Bielawy. Początek zmagań w Klubie Bolko już 28 marca, a gościem specjalnym będzie Lipali.

Znamy uczestników koncertowych eliminacji przeglądu Truskawka. W koncertowych eliminacjach do tegorocznego plenerowego finału weźmie udział 8 zespołów m.in. ze Świdnicy, Wałbrzycha i Bielawy. Początek zmagań w Klubie Bolko już 28 marca, a gościem specjalnym będzie Lipali.

Truskawka-2015-plakat-eliminacje-tn-580x814

Nabór do Truskawki zakończył się 6 marca. Chęć udziału mogły zgłaszać zespoły z powiatu świdnickiego, dzierżoniowskiego, jaworskiego i wałbrzyskiego. Poniżej prezentujemy listę wykonawców (kolejność alfabetyczna) zakwalifikowanych do 3 koncertów eliminacyjnych, które odbędą się 28 marca, 11 kwietnia i 25 kwietnia:

Angry Again (Wałbrzych / Świebodzice)
Can’t Wait Forever (Pieszyce)
Comin (Wałbrzych)
Endline  (Świdnica / Wrocław)
Kwestia Czasu (Bielawa)
Plethora (Świdnica)
The Inżyniers (Świdnica / Wrocław)
Third Eye (Świdnica)

Spośród tych zespołów jury wybierze do 5 wykonawców, którzy w lipcu wystąpią w plenerowym finale i powalczą o główną nagrodę w wysokości 2 tys. zł. Laureaci poprzednich edycji Truskawki to m.in. Demia Doberman Live Band, Trichomes i Johnny Trzy Palce.

Gościem specjalnym koncertu otwierającego tegoroczne eliminacje będzie Lipali – formacja założona przez Tomka „Lipę” Lipnickiego, wokalistę i gitarzystę legendarnego Illusion. Bilety na ten dzień (28 III) dostępne są w przedsprzedaży w cenie 30 zł (40 zł w dniu koncertu) i można je kupić w Informacji Turystycznej oraz w sieci Ticketpro (on-line, Empik i inne punkty). Wstęp na każdy z pozostałych dwóch koncertów eliminacji będzie kosztował 5 zł, natomiast dla posiadaczy biletów z pierwszego koncertu będzie bezpłatny!

Informacja o terminach występów poszczególnych zespołów jest podana na plakacie. Po więcej informacji i muzyki od wykonawców zapraszamy na stronę Świdnickiego Ośrodka Kultury (www.sok.com.pl/truskawka) oraz fanpage Truskawki w serwisie Facebook (www.facebook.com/TruskawkaFest).

(ŚOK)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *