Kreatywne wakacje na podwórku

W Świdnicy przez cały lipiec i sierpień trwa „Lato na podwórku”. Dzieciaki podczas zajęć kręcą hula-hop, budują bazy, skaczą przez gumę, puszczają bańki mydlane. Sympatyczny projekt dla najmłodszych jest bezpłatny! To już czwarta edycja!

Przypominamy, że do 2 września, czyli przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 19.00 animatorzy czekają na dzieci i organizują im kreatywne zajęcia. – W tym roku animatorki z Fundacji Ładne Historie zapraszają dzieci pięć razy w tygodniu, w godzinach 16:00 – 19:00 do kreatywnej zabawy i wspólnego spędzania czasu. Ma być to przede wszystkim okazja do nawiązywania nowych znajomości, rozwijania wyobraźni i porzucenia komputera i smartfona na rzecz zabawy na świeżym powietrzu – tłumaczą.

W tym roku akcję zaplanowano aż na pięciu podwórkach, a każde z podwórek ma przypisany sobie dzień tygodnia. W poniedziałek – podwórko przy ul. Kopernika / Skargi, we wtorek – skwer przy ul. Teatralnej / Mennickiej, w środę – skwer przy ul. Galla Anonima (obok SP nr 1), w czwartek – park przy ul. Gdyńskiej, a w piątek – skwer przy ul. Prądzyńskiego (obok kortu tenisowego). – Zapraszamy wszystkie dzieci! Wstęp bezpłatny – dodają organizatorzy. Więcej w poniedziałkowym wydaniu Wiadomości Świdnickich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *