Kradzież nie popłaca. Ukradł torebkę i dostał urazu głowy

Strażnicy miejscy interweniowali wobec człowieka leżącego na ulicy. Świadkowie zeznali, że mężczyzna wcześniej biegł ulicą, potknął się i upadł, w efekcie czego doznał urazu głowy. Okazało się, że to złodziej…

Do zdarzenia doszło 12 czerwca. O godzinie 8.15 strażnicy miejscy jadąc ul. Szpitalną zauważyli leżącego na jezdni mężczyznę. Był nietrzeźwy. Świadkowie na miejscu zdarzenia poinformowali funkcjonariuszy, że mężczyzna wcześniej biegł ulicą, potknął się i upadł. W efekcie doznał urazu głowy i skaleczenia dłoni. Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia, której zespół medyczny zdecydował o przewiezieniu mężczyzny do szpitala „Latawiec”.

W trakcie udzielania pomocy strażnicy odkryli, że w/w mężczyzna posiada przy sobie damską torebkę, a jego tłumaczenie, skąd ją ma było mało wiarygodne. W torebce znajdował się portfel z dowodem osobistym i kartami płatniczymi nieznanej kobiety. W związku z podejrzeniem o dokonanie kradzieży na miejsce został wezwany patrol policji, który przejął dalsze czynności w tej sprawie – relacjonuje Jacek Budziszewski ze Straży Miejskiej w Świdnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *