Kradł Tramal z apteki

wiezienie1Dzierżoniowscy policjanci w niedzielę 18 listopada rano zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który włamał się do jednej z osiedlowych aptek, skąd ukradł 15 opakowań tabletek psychotropowych. Wpadł w ręce policjantów w momencie, kiedy opuszczał aptekę. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawiania wolności do lat 10.

 

Dzierżoniowscy policjanci w niedzielę 18 listopada rano zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który włamał się do jednej z osiedlowych aptek, skąd ukradł 15 opakowań tabletek psychotropowych. Wpadł w ręce policjantów w momencie, kiedy opuszczał aptekę. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawiania wolności do lat 10.policja

18 października tuż po godzinie 8.00 oficer dyżurny odebrał telefon od mieszkańca dzierżoniowskich osiedli, że w mieszczącej się tam aptece jest wybita szyba. Na miejsce niezwłocznie udał się policyjny patrol, który stwierdził, że w aptece jest faktycznie wybita szyba i znajduje się w niej jakaś osoba. Osoba ta na ich widok zaczęła się ukrywać. Jeden z policjantów udał się na tył apteki, gdzie zatrzymał sprawcę włamania, który próbował opuścić to miejsce bocznym wyjściem.

Przy 31-latku zabezpieczono 15 opakowań tabletek psychotropowych o wartości ponad 500 zł. W momencie włamania sprawca był pijany. Policyjny alkomat wykazał u niego 2,1 promila alkoholu. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a w poniedziałek 19 listopada usłyszał zarzut włamania do apteki. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *