Koperty trafiły do seniorów

 

Kolejne 150 GMINNYCH KOPERT ŻYCIA trafiło do seniorów z Klubu Starszaka w Grodziszczu. Jedna kartka, a może uratować życie i być bardzo pomocna ratownikom medycznym. Jeżeli choćby jedno życie zostanie uratowane to będzie dla nas ogromna satysfakcja i radość – mówiła wójt gminy Teresa Mazurek.

starszaki_grodziszcze

Seniorzy z Klubu Starszaka odbywają cykliczne spotkania, podczas których przygotowują różnorodne przedsięwzięcia. Jak sami mówią jest czas na pracę, ale i na zasłużony wypoczynek. Podczas jednego z ostatnich spotkań wójt gminy Teresa Mazurek przekazała Starszakom GMINNE KOPERTY ŻYCIA. To kolejna, cenna inicjatywa skierowana do osób starszych, samotnych, ale i też przewlekle chorych. Ten kto choć raz korzystał z pomocy medycznej wie, że w takich momentach liczą się sekundy. Dobrze jeśli ktoś z nami mieszka. O wiele trudniej jeśli są osoby samotne. Wtedy taka koperta może uratować życie. Mamy tego dowód z sąsiedniej gminy. Proszę abyście przekazali te koperty do swoich sąsiadów i przyjaciół  – podkreślała Teresa Mazurek.

To dobry pomysł – mówiły zgodnie starszaki. W momencie stresu bardzo często tracimy po prostu „głowę”. Właśnie przygotowujemy małe upominki dla naszych seniorów w Grodziszczu, którzy ukończyli 85 r. życia. w ramach projektu „Choinki blask-tradycji czas”.
Z pewnością dołączymy do nich GMINNĄ KOPERTĘ ŻYCIA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *