Konkurs na dyrektora ŚOK

jamrog

jamrogPrezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury. Aplikacje można składać do 6 lutego.

Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury. Aplikacje można składać do 6 lutego.

jamrog

Od początku roku pełniącą obowiązki dyrektora ŚOK jest Bożena Kuźma. Poprzedni dyrektor Tomasz Jamróg (na zdjęciu) zakończył pracę z końcem grudnia wraz z wygaśnięciem umowy. Ogłoszony właśnie konkurs na stanowisko dyrektora największej instytucji kultury w mieście, zostanie prawdopodobnie rozstrzygnięty do końca lutego, natomiast do 6 lutego kandydaci do objęcia tej funkcji mają czas na składanie ofert. Kandydaci muszą wykazać się wiedzą z zakresu zarządzania kulturą, finansów publicznych oraz pozyskiwania środków pozabudżetowych. Na etapie rekrutacji konieczne też jest przygotowanie propozycji misji i celów strategicznych ŚOK oraz wykorzystania nieruchomości zarządzanych przez ŚOK (Sala Teatralna oraz Klub Bolko). Za przebieg konkursu odpowiedzialny jest Szymon Chojnowski, zastępca prezydenta.

Szczegółowe informacje (w tym wymagania dotyczące kandydatów) dostępne są na stronie ŚOK (www.sok.com.pl/konkurs-na-stanowisko-dyrektora-sok/) oraz w BIP Gminy Miasta Świdnica.

opr. bfg, foto Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *