Komedia, szampan i zumba (FOTO)

Kolejna edycja Kina na Szpilkach za nami – tym razem z okazji Dnia Kobiet, oprócz filmu, punktem kulminacyjnym wydarzenia była „szpilkowa” zumba, a ochotniczki spróbowały swoich sił na trampolinach. Nie zabrakło również konkursów i ciekawych nagród, a całość zwieńczył specjalny, przedpremierowy pokaz komedii „Siostry”.

szpilki 2016 bfg (2)

Wydarzenie odbyło się wczoraj, 10 marca w świdnickim kinie Cinema3D. Wraz z nadchodzącą wiosną partnerzy Kina na Szpilkach opowiedzieli licznie zebranym paniom, jak zadbać o kondycję, zdrowie i piękny wygląd. Była prezentacja i możliwość spróbowania zdrowych koktajli, przekąsek i produktów ekologicznych z Vis Vitalis. Panie z Centrum Dietetycznego Naturhouse oraz Centrum Leczenia Otyłości podpowiedziały, jak po zimie zrzucić zbędne kilogramy i jak zadbać o swoją sylwetkę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się degustacja własnoręcznie przygotowanego chleba na naturalnym zakwasie. Pani Małgorzata z Kraszowickiej Zagrody dla chętnych pań kroiła pajdy chleba i smarowała je masłem oraz powidłami z dodatkiem whisky. Kolejka ustawiła się także po popisową pigwówkę przygotowaną i serwowaną przez pracowników świdnickiej Manufaktury. Panie z The Rose prezentowały naturalne kosmetyki robione na bazie olejków z róży damasceńskiej, a pracownicy Day Spa wykonywali masaż dłoni i zapoznawali z ofertą gabinetu. Z Sekretem Piękna można było poznać tajniki zasad pielęgnacji urody. Swoje propozycje kosmetycznych zestawów przedstawiły też konsultantki z Mary Kay. Cenne porady można było uzyskać również od Fitness Dieta.

W holu kina nie zabrakło oczywiście tradycyjnej lampki szampana i soków.

Po licznych godzinnych prezentacjach impreza przeniosła się do sali kinowej, gdzie pracownik kina Bartosz Zacharski złożył wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet i zaprosił na kolejną edycję Kina na Szpilkach. – Następna edycja będzie miała zupełnie inną odsłonę. Czeka nas mnóstwo atrakcji, konkursów z nagrodami i coś specjalnego – ciekawa konferencja. Filmem, który zostanie wyświetlony, będzie parodia „50 Twarzy Greya”, czyli „50 Twarzy Blacka”. Zapraszam już teraz. Impreza odbędzie się 7 kwietnia – mówił. 

Następnie sponsor główny wydarzenia Centrum Fitness BodyArt zaprosił chętne osoby do wspólnego zatańczenia zumby. Przygotowano też coś specjalnego – zajęcia fitness na trampolinie.

Całość zwieńczył specjalny, przedpremierowy pokaz komedii „Siostry”. Z widowni słychać było salwy śmiechu, a na koniec głośne oklaski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *