Aktualności, Świdnica

Kolędowe nutki dla dzieci


Kolędowe nutki dla naszych malutkich rozbrzmiały w świdnickim Klubie Bolko. Koncert w tym roku zorganizowany w ramach Świdnickiej Kolędy przyciągnął ogrom miłośników muzyki w każdym wieku.


Wydarzenie – koncert dla dzieci i rodzin „Kolędowe Nutki Dla Naszych Malutkich” zorganizowano w niedzielę 16 grudnia. – Było nas naprawdę sporo, a i tak nie zmieściliśmy wszystkich chętnych! Dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że Wam się podobało. A kto nie był, to ma okazję zobaczyć naszą fotorelację – zdjęcia w obiektywie – Justyna Kluka – relacjonuje Agnieszka Feruś z Muzazy.
Był to już kolejny z cyklu koncertów gorgonowskich dla kobiet w ciąży, niemowląt i małych dzieci oraz całych rodzin „Kolędowe Nutki Dla Naszych Malutkich”. – Nasze koncerty, organizowane od kilku już lat, cieszą się rosnącą popularnością wśród świdniczan. Tym razem zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Wejściówki na koncert rozeszły się w ciągu niecałych dwóch dni. Bardzo cieszy nas tak ogromna popularność jednak niełatwo jest informować o braku miejsc codziennie dzwoniących do nas miłośników muzyki. Już w tej chwili zapraszamy gorąco na nasz wiosenny koncert. Po szczegóły zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebooku oraz www.muzaza.pl – relacjonuje organizatorka i dodaje: – Po drodze mamy także koncerty w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, a to już w pierwszy weekend stycznia. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszych fanom za tak cudowny odzew!

21 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *