Kolędowe nutki dla dzieci


Kolędowe nutki dla naszych malutkich rozbrzmiały w świdnickim Klubie Bolko. Koncert w tym roku zorganizowany w ramach Świdnickiej Kolędy przyciągnął ogrom miłośników muzyki w każdym wieku.


Wydarzenie – koncert dla dzieci i rodzin „Kolędowe Nutki Dla Naszych Malutkich” zorganizowano w niedzielę 16 grudnia. – Było nas naprawdę sporo, a i tak nie zmieściliśmy wszystkich chętnych! Dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że Wam się podobało. A kto nie był, to ma okazję zobaczyć naszą fotorelację – zdjęcia w obiektywie – Justyna Kluka – relacjonuje Agnieszka Feruś z Muzazy.
Był to już kolejny z cyklu koncertów gorgonowskich dla kobiet w ciąży, niemowląt i małych dzieci oraz całych rodzin „Kolędowe Nutki Dla Naszych Malutkich”. – Nasze koncerty, organizowane od kilku już lat, cieszą się rosnącą popularnością wśród świdniczan. Tym razem zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Wejściówki na koncert rozeszły się w ciągu niecałych dwóch dni. Bardzo cieszy nas tak ogromna popularność jednak niełatwo jest informować o braku miejsc codziennie dzwoniących do nas miłośników muzyki. Już w tej chwili zapraszamy gorąco na nasz wiosenny koncert. Po szczegóły zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebooku oraz www.muzaza.pl – relacjonuje organizatorka i dodaje: – Po drodze mamy także koncerty w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, a to już w pierwszy weekend stycznia. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszych fanom za tak cudowny odzew!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *