Kod promocyjny na sportowy zakład

Discount coupons

Kody promocyjne oferują już firmy właściwie z każdej branży: sportowej, spożywczej, odzieżowej, kosmetycznej, RTV/AGD, finansowej, ubezpieczeniowej, rozrywkowej, turystycznej, a nawet legalni bukmacherzy. U tych ostatnich kody promocyjne uprawniają do uzyskania rozmaitych bonusów – jednym z nich jest darmowy zakład na dowolne zdarzenie sportowe.

Kody promocyjne w ostatnich latach stały się jedną z najpopularniejszych form promocji – zwłaszcza wśród młodszych pokoleń, które chętnie i często kupują w sieci. – Podczas zakupów po prostu podajemy specjalny kod, zazwyczaj jednorazowego użytku i już mamy taniej. O 15%, 20 czy 30. Zdobycie kodu to z kolei kilka kliknięć na specjalnej stronie internetowej. Bez rejestrowania się, bez wysyłania smsów, bez płacenia. Wchodzisz, wybierasz interesującą cię promocję, pokazuje się kod. Kopiujesz ze strony, wklejasz w sklepie internetowym. I już – pisał redaktor Wojciech Maroszek w swoim artykule dla portalu forbes.pl. Oczywiście rabat procentowy to niejedyna korzyść, jaką dają kody promocyjne. Mogą to być również rabaty kwotowe (np. -10 zł od całych zakupów), darmowa dostawa czy produkt w gratisie. Na tym tle wyróżniają się kody do legalnych bukmacherów – dzięki nim klient otrzymuje bowiem bonusy bukmacherskie, czyli dodatkowe środki promocyjne, które następnie przeznaczyć można na obstawianie wyników (definicja promocji wg Wikipedii).

Darmowy zakład – promocja dla miłośników sportowego typowania

Niektóre z dostępnych u legalnych bukmacherów kodów promocyjnych uprawniają do otrzymania tzw. darmowego zakładu, zwanego również freebetem. Jest to jedna z najbardziej pożądanych, i coraz częściej spotykanych promocji bukmacherskich. Dlaczego? Jeśli go wygramy, otrzymujemy całą kwotę wynikającą z kursów znajdujących się na kuponie zdarzeń. Jeśli natomiast przegramy, nie tracimy pieniędzy z konta depozytowego – ryzyko ponosi więc tylko bukmacher. Dlatego darmowy zakład sportowy bez depozytu to naprawdę bardzo atrakcyjna promocja (tu np. promocja za 50 zł ).

Oczywiście należy mieć świadomość, że darmowy zakład bardzo często obwarowany jest różnymi warunkami promocji. W polskich realiach zazwyczaj trzeba go wykorzystać jednorazowo (w Stanach Zjednoczonych u niektórych bukmacherów freebety można rozdzielać na kilka kuponów i zdarzeń sportowyc), w określonym przez operatora czasie. Ograniczenia dotyczą też możliwości wypłaty ewentualnej wygranej – w większości przypadków trzeba najpierw obrócić nią określoną liczbę razy w zakładach.

Gdzie szukać kodów bonusowych, które zamienić można na darmowe zakłady? Bezpośrednio na stronach internetowych specjalistycznych serwisów z bonusami, w ich mediach społecznościowych, reklamach graficznych i video. Czasami oferują je również zaufani partnerzy legalnych podmiotów. Unikatowy kod bonusowy pozwala graczom uzyskać liczne korzyści w postaci bonusów i freebetów 25 zł czy 50 zł niedostępnych nigdzie indziej. Dzięki temu fani typowania wyników zyskują dodatkowe środki na granie, więc mocno zwiększają się ich szanse na wygrywanie!

Zakłady bukmacherskie to ryzyko uzaleznienia. Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów.

• artykuł ekspercki •

2 thoughts on “Kod promocyjny na sportowy zakład

  1. Mój kolega ma zasadę, że zawsze obstawia wygraną rywala a nie swojego ulubionego sportowca czy drużyny. Mówi, że wtedy nawet jak przegra to wygra :D. No a jeśli do tego wygra za nie swoje to nie może być lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *