„Kino na Szpilkach” w świątecznym klimacie (FOTO)

 

Ostatnia w tym roku edycja „Kina na Szpilkach” była wyjątkowa. Tłumy Pań bawiły się w świątecznym klimacie. Było mnóstwo atrakcji, konkursów, zabaw, śmiechu i oczywiście prezentów!

Wydarzenie miało miejsce w czwartek 9 listopada. Tradycyjnie zabawa rozpoczęła się w holu kina, gdzie na tłumnie przybyłe Panie czekały liczne atrakcje od sponsorów i partnerów. Tym razem wszystko odbywało się w świątecznym nastroju. – Święta nie tak wcale daleko, jakby mogło się wydawać. Lada moment sklepowe półki, media czy internet skutecznie przypominać nam będą o nadchodzącym Bożym Narodzeniu. Nie inaczej będzie również w świdnickim kinie. Panie już od teraz mogą wprawić się w świąteczny nastrój i poczuć, radosny, bożonarodzeniowy klimat – mówił prowadzący wydarzenie Bartosz Zacharski z Cinema 3D w Świdnicy i z racji ostatniej w rym roku edycji podziękował wszystkim partnerom, a także mediom za cykliczny udział w „Kinie na Szpilkach”. Redakcja „Wiadomości Świdnickich” jest obecna podczas prawie każdej edycji „Kina na Szpilkach”. Nie mogło nas zabraknąć i tym razem. Zobaczcie na zdjęciach, jak wyglądała listopadowa edycja. A działo się wiele. Dużym zainteresowaniem cieszyły się bożonarodzeniowe warsztaty przygotowane dla chętnych przez Panią Monikę Burdkę z Geo-Zabawy. W ruch poszły serwetki, koraliki, farbki, kleje i pisaki. Panie stworzyły piękne dekoracje na świąteczny stół, wyczarowały lukrowane pierniczki na choinkę i kolorowe ozdoby oraz stroiki. Chętnych do udziału nie brakowało! Równie świątecznie było też na sali kinowej, gdzie przygotowano konkurs na najpiękniej zapakowany prezent. Nie zabrakło też lampki szampana, prezentów i degustacji. Wieczór zwieńczył przedpremierowy pokaz filmu „Listy do M. 3”. Magiczna, pełna uroku, okraszona nastrojową muzyką i delikatnym natchnieniem przed zbliżającym się okresem świątecznym komedia chyba przypadła uczestniczkom do gustu. Panie wychodziły z kina zadowolone i uśmiechnięte.

tekst i zdjęcia Beata Figurna-Garbiec

***

Na listopadowym wydarzeniu nie zabrakło atrakcji przygotowanych przez partnerów Kina Na Szpilkach. Panie mogły m.in. zapoznać się z lokalnym piwem rzemieślniczym Hoppy Lab, poznać najnowsze trendy i produkty kosmetyczne takich firm jak Mary Kay, The Rose czy Souvre. Nie zabrakło konsultacji od Centrum Dietetycznego Naturhouse oraz porad zdrowotnych od Fizjoterapeuty Krzysztofa Skałki z Sarkomer. Bank Zachodni WBK służył finansowymi radami, a Hotel Pałac Jugowice zaprosił na zasłużony wypoczynek i relaks od codziennych obowiązków. O poprawę kondycji fizycznej, na nadchodzący zimowy okres, zadbał Fitness World. Bogatą ofertę zabiegów zaprezentował także Depil Concept z Wałbrzycha. Z kolei na temat poprawnego dopasowania biustonosza porozmawiać można było z salonem Brafitti ze Świdnicy. W swoje progi zapraszało także Da Grasso ze Świdnicy.

(materiały prasowe)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *