Kino na Szpilkach w karnawałowej odsłonie

Kino Na Szpilkach powraca w Nowym Roku! Już w czwartek 25 stycznia o 18:00 świdnickie kino CINEMA 3D zaprasza wszystkie Panie na wyjątkową, karnawałową edycję imprezy ze specjalnym, przedpremierowym pokazem filmu „Podatek od Miłości”.

Pierwsze spotkanie w 2018 roku przebiegnie pod hasłem karnawału. Mile widziane imprezowe kreacje i wszelkiego rodzaju elementy ubioru i ozdoby związane z balem karnawałowym. Event rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 18:00 na holu kina gdzie Panie przy lampce szampana zapoznać się będą mogły z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia. Zobaczyć będzie można najnowsze trendy w makijażu i fryzurach za sprawą studia Lumaki które na swoich modelkach zaprezentuje wieczorowo-karnawałowy make-up a całość dopełni Atelier Pracownia Fryzjerska Monika Warkoczyńska. Na pewno większość z nas ma również noworoczne postanowienia związane np. ze zdrowym trybem życia. Z pomocą zatem rusza Centrum Dietetyczne Naturhouse oraz Fitness World z Galerii Świdnickiej. Swoją poradą będzie służyć również Agnieszka Kwiatkowska z CalorEat. Jeśli chodzi natomiast o to jak na co dzień zadbać o swoją urodę i cerę w mroźne, zimowe dni na pewno pomocne okaże się skorzystanie z opinii ekspertów i zapoznanie się z nowościami kosmetycznymi z Mary Kay Souvre. Na chwilę odpoczynku od noworocznych postanowień i codziennych obowiązków zaprosi Panie z nowej strefy Fado SPA. Jeśli któraś z Pań planuje zorganizować zabawę karnawałową we własnym domu na pewno może być zainteresowana tym co zaprezentuje Jakub Bielecki z Browaru Rzemieślniczego Hoppy Lab.

To nie koniec atrakcji! Na holu kina zostanie specjalnie przygotowana strefa taneczna na której każda z Pań będzie mogła spróbować swoich sił i nauczyć się nowych kroków z profesjonalnym instruktorem tańca z Centrum Renesans. Nie zapominamy jednak o nadchodzących Walentynkach i w specjalnie przygotowanej, walentynkowej zabawie wygrać będzie można voucher do restauracji Manufaktura. W sam raz na romantyczną kolację! Oprócz tego oczywiście mnóstwo innych gier i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Na koniec, film. Tym razem Panie będą mogły zobaczyć jako pierwsze w specjalnym pokazie przedpremierowym, komedię romantyczną „Podatek od Miłości”.

PODATEK OD MIŁOŚCI – Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *