Kino na Szpilkach na Dzień Kobiet

Przed nami kolejna edycja Kina Na Szpilkach. Panie spotkają się w Cinema 3D w Świdnicy z okazji Dnia Kobiet już w czwartek 10 marca o godzinie 18:00.

szpilki 2016 (31)

Wielkimi krokami zbliża się wiosna a więc czas zadbać o kondycję, zdrowie oraz piękny wygląd. Z pomocą nadciągają partnerzy Kina Na Szpilkach którzy przy lampce szampana lub przy soku postarają się przybliżyć Paniom co zrobić by w nadchodzącym sezonie urlopów i wypoczynku być zdrowym i wyglądać oszałamiająco. Jak zadbać o linie podpowiedzą niezawodne Panie z Centrum Dietetycznego Naturhouse oraz Centrum Leczenia Otyłości. Aby uroda rozkwitała wraz z budzącą się do życia przyrodą proponujemy konsultację z Sekretem Piękna bądź odwiedzenie Pań z Day SPA a także zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą gabinetu kosmetyki laserowej Nana. O tym, że doskonale można zadbać o siebie w domowym zaciszu wie na pewno każda kobieta, swoje propozycje kosmetycznych zestawów przedstawią Panie z Mary Kay oraz The Rose. Cenne porady będzie można uzyskać również od Fitness Dieta a sklep z żywnością ekologiczną Vis Vitalis zaprezentuje jak przygotować soki z pomocą wyciskarek wieloobrotowych oraz zostaną również przyrządzone pyszne i bardzo zdrowe zielone koktajle przy których zobaczyć będzie można także ofertę naturalnych kosmetyków. Swoje zdrowe, własnoręcznie przygotowywane chleby i sery zaprezentuje natomiast Kraszowicka Zagroda. A gdy od natłoku informacji rozboli nas głowa i Panie będą chciały choć na chwilę zapomnieć o dietach, ćwiczeniach i zabiegach na ratunek przybędzie Restauracja Manufaktura ze swoją popisową pigwówką.

Wiemy, że Panie liczą na występ grupy Chippendeales jednak po bardzo nieprzychylnych artykułach i kontrowersjach jakie miały miejsce podczas „szpilek” w marcu ubiegłego roku Cinema 3D zdecydowało nie organizować pokazu. Drugą bardzo istotną kwestią która nam to uniemożliwia jest fakt, że film towarzyszący zbliżającemu się spotkaniu jest dozwolony od 15 roku życia co wiąże się również z przebywaniem niepełnoletnich osób na sali kinowej– wyjaśnia Grzegorz Tomski, dyrektor Cinema 3D w Świdnicy.

Sponsor główny wydarzenia Centrum Fitness BodyArt zapewni Paniom aktywne atrakcje a mianowicie zostanie zatańczona „szpilkowa” zumba a ochotniczki spróbują swoich sił na trampolinach. Nie zabraknie również konkursów i ciekawych nagród, a całość zwieńczy specjalny, przedpremierowy pokaz komedii „Siostry”.

Siostry – Ulubienice Ameryki – Tinie Fey i Amy Poehler znają się od 20 lat i przyjaźnią. Teraz przyjdzie im udowodnić, że naprawdę łączy je coś więcej. W komedii „Siostry” wcielają się w dwie tytułowe bohaterki; każda z nich od dawna żyje własnym życiem. Pretekstem do spędzenia czasu razem jest decyzja rodziców o sprzedaży rodzinnego domu, w którym obie się wychowywały. Chcąc wrócić pamięcią do licealnych dni chwały, kiedy nie musiały zabiegać o popularność, postanawiają urządzić w starym domu imprezę dla znajomych sprzed lat. A będzie to impreza, jakich mało, udowodni, że naprawdę dobra zabawa może zdarzyć się dopiero po trzydziestce, że dopiero wtedy puszczają hamulce. Ale to nie wszystko, dla głównych postaci filmu stanie się też rodzajem katharsis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *