Kino Na Szpilkach na Dzień Kobiet (KONKURS)

CINEMA 3D zaprasza wszystkie Panie na spędzenie swojego święta w Świdnickim kinie. Już 7 marca od godziny 18:00 specjalna edycja Kina Na Szpilkach na Dzień Kobiet z przedpremierowym pokazem komedii „Całe Szczęście”.

Emocje po Oscarowej Gali jeszcze nie opadły a już niedługo znów będzie można poczuć Hollywood. Najbliższa edycja „Szpilek” odbędzie się w iście filmowym stylu! Wspólną zabawę można zacząć już teraz bo podczas czwartkowego wieczoru mile widziane będą przebrania za ulubione postacie filmowe czy stroje inspirowane idolami z wielkiego ekranu.

Przebrać się na pewno będzie warto. Oprócz doskonałej zabawy i możliwości walki o atrakcyjne nagrody, na wszystkie panie będzie czekał czerwony dywan, piękna ścianka do zdjęć przygotowana przez Panią Karolinę Brodziak z firmy Ślubny Zakątek a to wszystko w blasku fleszy! I to nie byle kogo bo o piękne zdjęcia zadba Pani Ania Urbańska Rafka z ATF-Studio oraz doskonale znana już w „szpilkowej” społeczności Pani Ania Chodorowska z Chodorowska.Art.

Gwiazdy Hollywood mają wokół siebie sztab profesjonalistów którzy dbają o każdy aspekt ich życia. Podczas Kina Na Szpilkach to panie są naszymi gwiazdami a dbać o nie będą m.in. Centrum Formy 58 100 oraz Fitness World z Galerii Świdnickiej którzy postarają się o dobre przygotowanie fizyczne. W aspekcie zdrowego odżywiania i diety niezawodną poradą służyć będzie mgr. Inż. Barbara Olszewska z RównoWAGA oraz Pani Agnieszka Kwiatkowska z CalorEAT. O urodę naszych Pań ponownie zadba Studio Lumaki, Pani Jolanta Konarzewska z firmy AVON, Wiatrowska Pracownia Fryzur czy firma Souvre. Nie zabraknie też fachowców od relaksu i zabiegów upiększających. Swoje usługi zaprezentuje Studio Fanaberia oraz Depil Concept z Wałbrzycha. Podczas najbliższej edycji Kina Na Szpilkach będzie również można zaplanować wypoczynek godny prawdziwej gwiazdy! Wszystko to dzięki Rainbow Tours ze Świdnicy. A wszyscy którzy zastanawiają się na temat swojej kariery zawodowej będą mogli rozważyć propozycję Centrum 24 Opieka.

To oczywiście nie koniec filmowych emocji bo oczywiście nie zabraknie zabaw z atrakcyjnymi nagrodami na sali kinowej. Tak ważny wieczór rodem z Hollywood nie mógł by się odbyć bez najważniejszej statuetki w branży filmowej. W specjalnie przygotowanym przez Studio Lumaki konkursie Panie będą mogły poczuć się jak nagrodzona Oscarem gwiazda! Na deser natomiast przedpremierowy pokaz komedii romantycznej „Całe Szczęście”.

Opis filmuW spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników „Wiadomości Świdnickich” mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie do Kina na Szpilkach.

Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

W ilu kategoriach nominowana do Oscara była „Zimna Wojna” ?

Odpowiedzi należy do wtorku 05.03. do godz. 12.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl

w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *