„Kino na Szpilkach” z atrakcjami

Przypominamy, że już jutro, 16 czerwca odbędzie się ostatnia edycja Kina Na Szpilkach przed dłuższą przerwą. Wszystkie Panie zapraszamy do Cinema 3D w Świdnicy na godzinę 18:00.

kino_14

Zanim udamy się na zasłużony wypoczynek i porwie nas klimat wakacji oraz miejmy nadzieję, upalnego lata warto odwiedzić kino Cinema 3D w Świdnicy. Na Panie które przybędą na czerwcowe szpilki będą oczywiście czekały atrakcje, konkursy z nagrodami, lampka mocno schłodzonego szampana oraz polska komedia „Kochaj”.

Wśród partnerów wydarzenia którzy postarają się uatrakcyjnić czas paniom przybyłym na „szpilki” nie zabraknie stałych bywalców jak i nowych firm:

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Świdnicy – Diety, odchudzanie, porady, plany żywieniowe, suplementy diety.

Mydlarnia u Franciszka w Świdnicy – Naturalne kosmetyki, profesjonalne doradztwo

Monika Lubińska z Mary Kay – Produkty do pielęgnacji ciała, skóry i makijażu

Hurtownia Fryzjersko Kosmetyczna Paris – Profesjonalne produkty fryzjerskie i kosmetyczne

Klub Świadomego Inwestora – Indywidualne doradztwo inwestycyjne na najwyższym poziomie

Specjalistyczne Centrum Medyczne MedicRaj – Profesjonalne usługi związane z ochroną zdrowia fizycznego, psychicznego, społecznego i duchowego.

The Rose – Oryginalne, naturalne kosmetyki bułgarskie.

Klinika Dent & Beauty – Stomatologia oraz kosmetologia

Perfekcyjne Dekoracje – Dekoracje ślubne i okolicznościowe, stylizacje i metamorfozy wnętrz, oprawa florystyczna

Oczywiście na wszystkie Panie czekają również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak np. zestawy kosmetyków, szczotki Tangle Teezer, wejściówki czy vouchery. Na koniec spotkania polska komedia.

Kochaj – Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w czwartek 16 czerwca od godziny 18:00. Bilety już do kupienia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *