Kędzierski ze statuetką

Artysta-rysownik bez rąk z Jaworzyny Śląskiej otrzymał Nagrodę Publiczności „Człowiek Roku Bez Barier”. Tytuł w ogólnopolskim konkursie przyznali mu internauci. Statuetka trafiła do Mariusza Kędzierskiego podczas oficjalnej gali finałowej 2 grudnia w Zamku Królewskim w Warszawie.

Mariusz Kędzierski

Mariusz znalazł się w gronie 15 osób, które trafiły do półfinału tegorocznej edycji konkursu. Od 10 listopada do 24 listopada trwało głosowanie publiczności. Rysownik otrzymał dokładnie 1563 głosów. Nagrodę odebrał podczas uroczystej gali w Warszawie.

Chciałbym Wam z całego serca podziękować za wszystkie oddane głosy. Ta nagroda jest podsumowaniem tego, co w tym roku robiłem i cieszę się, że ludzie to docenili. Mój sukces jest tym większy, że głosy na moją osobę stanowiły 1/3 wszystkich oddanych głosów – mówi Kędzierski.

„Człowiekiem Roku Bez Barier” została Agnieszka Bal, członek Zarządu Stowarzyszenia na rzecz Propagowania Wspomagających Sposobów Porozumiewania się „Mówić bez Słów” oraz wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Osób Niepełnosprawnych „Ożarowska”.

Ogólnopolski konkurs organizuje serwis niepelnosprawni.pl.

mm, foto: użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *