Kapitan, Tajga i Brida szukają domu

Kapitan, Tajga i Brida to kolejne pieski, które czekają na kochający i odpowiedzialny dom.

Kapitan – mały piesek bez oczka, dość już wycierpiał…


Historia Kapitana to bardzo smutna historia. Ten mały piesek, który dość dawno stracił oczko, przeszedł zbyt wiele w swoim życiu… Odłowiony przez schronisko, pierwsze dni spędził kuląc się ze strachu i warcząc na podniesione ręce. Trudno było nam zdobyć jego zaufanie, ale żeńskiej części obsługi się to udało i teraz kocha pracownice schroniska.
W naszej opinii, najlepszym domem dla Kapitana będzie dom z panią właścicielką, która zapewni mu spokój i pokaże, że ludzie są dobrzy i może im ufać. Kapitan potrzebuje wsparcia i ośmielenia go.
Potrafi zachować czystość przy regularnym wyprowadzaniu. Zostanie bez problemu sam w mieszkaniu, pod warunkiem, że nie będzie to nieobecność dłuższa niż 8 godzin. Jest psem bojaźliwym i potrzebuje czasu na zaufanie, stanie się jednak ufnym i kochanym psem.
Piesek mieszkał w fatalnych warunkach, jego właściciele nadużywali alkoholu i z pewnością go bili, stąd jego zachowanie…
Kapitan nie zwraca uwagi na inne zwierzęta. Nie polecamy go do domu z malutkimi dziećmi.
Tajga – malutka sunia potrzebuje ciepła i troskliwego opiekuna!

Tajga to mała, młodziutka suczka, która wiele przeszła w swoim niedługim życiu. Świadczy o tym jej wycofanie, spowodowane długą tułaczką i brakiem troski ze strony poprzedniego właściciela…

Tajga to miła, wesoła sunia. Lubi kontakt z ludźmi, po dłuższym zapoznaniu pozwala się głaskać i chętnie nawiązuje interakcje. Po prostu potrzebuje trochę czasu aby zaufać. Na razie boi się chodzić na smyczy, niechętnie wychodzi na zewnątrz.

Idealnym domem dla Tajgi będzie dom z dobrze ogrodzonym podwórkiem, gdzie będzie mogła się swobodnie poruszać w pierwszych tygodniach. Psi towarzysz doda jej pewności siebie.

Nie polecamy jej do domu z małymi, gwałtownymi dziećmi, gdyż może się ich bać.

Brida – suczka w typie bull, mastif, moloska do adopcji

Brida to młoda, kilkuletnia suczka moloska. Jest naprawdę potężna i ma sporo siły ? Jednak nie trzeba się obawiać Bridy, bo to bardzo łagodna suczka!

Brida zachowuje czystość i nie niszczy pozostawiona w samotności. Bardzo lubi spacery i wyjścia poza boks, jednak  to opcja dla silnych fizycznie – ekscytacja sprawia, że ciągnie.

To bardzo miła i ufna sunia, bardzo energiczna. Szukamy jej domu, który zrozumie te potrzeby i zapewni jej komfort. Nie polecamy jej do małych dzieci, które sięgają wzrostem jej wysokości albo mniej, potrąci je, przewróci nieuważnie. Brida nie akceptuje innych zwierząt.

Zwierzaki przebywają w schronisku dla zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej. Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *