Kadetki MKS-u ze zmiennym szczęściem

kadetki11

kadetki11Zwycięstwo i porażkę mają na koncie młode siatkarki MKS-u Świdnica po dwóch dniach rozgrywanego w Kluczborku turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski kadetek. W sobotę i niedzielę rozstrzygnie się czy świdniczanki awansują do półfinałów MP.

 

Zwycięstwo i porażkę mają na koncie młode siatkarki MKS-u Świdnica po dwóch dniach rozgrywanego w Kluczborku turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski kadetek. W sobotę i niedzielę rozstrzygnie się czy świdniczanki awansują do półfinałów MP. kadetki11

Na Opolszczyźnie gra sześć zespołów. W pierwszym etapie podzielono je na dwie podgrupy. MKS trafił do „A”, wraz z PTPS-em Piła i NTS-em Nysa. Podopieczne Magdaleny Sadowskiej w uległy 0:3 drużynie z Piły natomiast w piątek w identycznych rozmiarach poradziły sobie z Nysą.

Do grupy finałowej, z zaliczeniem bezpośredniego meczu, awansowały PTPS Piła i MKS Świdnica. W weekend świdniczanki zmierzą się jeszcze z dwoma najlepszymi zespołami z podgrupy „B” – Jedynką Kluczbork i BKS-em Stalą Bielsko-Biała. Dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału Mistrzostw Polski.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *