Jubileuszowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Dzisiaj oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy numer. Właśnie mija 25 lat od momentu, gdy Jerzy Kubara kupił „Wiadomości Świdnickie”. Świętujcie razem z nami, biorąc udział w wielu konkursach, które przygotowaliśmy w tej okazji!

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, niebezpiecznych potrąceniach, pijanej matce, niewybuchach, 70-leciu świdnickiego Mechanika, VIII Dniach Lwowa i Kultury Kresowej, inwestycjach drogowych, Dniach Gór, Festiwalu Filmowym Spektrum, naszych zdolnych Mażoretkach i ich podróży do Chin, festiwalu Cztery Żywioły Słowa, Świdnickich Gryfach i oczywiście o historii Wiadomości Świdnickich.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia.

Mamy dla Was liczne konkursy z cennymi nagrodami!

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *