Jeszcze więcej sklepów W Galerii

sklep_reporter_w_galerii_victoria_3

sklep_reporter_w_galerii_victoria_3Centrum handlowe Galeria Victoria w Wałbrzychu podpisało siedem nowych umów najmu. W cieszącym się dużą popularnością wśród klientów oraz najemców kompleksie od niedawna działają sklepy sieci odzieżowych REPORTER (ponad 170 m2) oraz Funk’N’Soul (około 45 m2), a także Biuro Usług Turystycznych ZBUTA (30 m2).

 

Centrum handlowe Galeria Victoria w Wałbrzychu podpisało siedem nowych umów najmu. W cieszącym się dużą popularnością wśród klientów oraz najemców kompleksie od niedawna działają sklepy sieci odzieżowych REPORTER (ponad 170 m2) oraz Funk’N’Soul (około 45 m2), a także Biuro Usług Turystycznych ZBUTA (30 m2).sklep_reporter_w_galerii_victoria_3

Jeszcze w tym roku klienci Galerii Victoria będą mogli skorzystać także z oferty sieci odzieżowej KiK oraz dyskontu PEPCO z artykułami odzieżowymi oraz przemysłowymi codziennego użytku. Oba sklepy będą znajdowały się w parku handlowym należącym do Galerii Victoria. Pierwszy z nich wynajął 500 m2, natomiast drugi zajmie niemal 400 m2. Wkrótce w wałbrzyskim centrum handlowym pojawi się także popularna w Polsce marka Carry, której sklep zajmie powierzchnię ponad 520 m2. W styczniu
2013 r. w nowej odsłonie zaprezentuje się również restauracja SPHINX, która powiększy się
o 72 m2. Nowych najemców dla Galerii Victoria pozyskała firma Master Management Group, która odpowiada za komercjalizację i zarządzanie centrum handlowym.

-Staramy się nieustannie wzbogacać i uatrakcyjniać ofertę handlową Galerii Victoria, dlatego bardzo się cieszę, że przed świętami Bożego Narodzenia, czyli w bardzo ważnym okresie dla handlu, pozyskaliśmy tylu nowych najemców. Dzięki temu klienci wałbrzyskiego centrum handlowego będą mogli wybierać z jeszcze szerszego i bardziej zróżnicowanego asortymentu produktów i usług – mówi Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group.

– Pozyskanie nowych najemców jest dowodem na to, że Galeria Victoria to doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu, o czym świadczą dobre wyniki odnotowywane przez najemców oraz duża odwiedzalność centrum handlowego – dodaje.

Największe umowy w ostatnim czasie zawarto z sieciami Carry, KiK oraz PEPCO. Carry to doskonale znana Polakom marka odzieżowa od wielu lat obecna na rynku. Jej sklep, który wkrótce pojawi się w Galerii Victoria, będzie się mieścić na pierwszym piętrze centrum handlowego,
w sąsiedztwie Media Markt. Jeszcze w grudniu 2012 r. w Galerii Victoria zostanie otworzony sklep marki KiK, której oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, młodych mam oraz klientów pragnących dokonać dobrego zakupu w rozsądnej cenie. Także w grudniu, otworzy się sklep PEPCO, ogólnopolskiej sieci sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Będzie się on mieścić na parterze centrum handlowego.

Od 5 grudnia 2012 r. klienci Galerii Victoria mogą odwiedzać sklep marki REPORTER, której styl określany jest jako zderzenie współczesności z vintage. To, co wyróżnia tą markę to oryginalne, autorskie nadruki oraz wysoka jakość sprzedawanych produktów.

Klienci Galerii Victoria planujący urlop, od listopada 2012 r. mogą korzystać z oferty Biura Usług Turystycznych ZBUTA, które mieści się na parterze centrum handlowego. Biuro od wielu lat istnieje na wałbrzyskim rynku i cieszy się bardzo dużym uznaniem klientów. Również w listopadzie
w Galerii Victoria pojawił się sklep Funk’N’Soul, miejskiej marki odzieżowej, skierowanej do amatorów wyrazistego, oryginalnego stylu. Funk’N’Soul czerpie inspiracje z ulic całego świata łącząc wysoką jakość z najnowszymi trendami. Sklep tej sieci można znaleźć na parterze Galerii Victoria.

Z kolei wielbicieli oryginalnego smaku z pewnością ucieszy fakt, że SPHINX zmienił koncept działalności w Galerii Victoria. Dzięki temu, że powiększył wynajmowaną powierzchnię o 72 m2, wkrótce w Galerii Victoria otworzy tradycyjną restaurację. Wcześniej funkcjonował w centrum handlowym w formacie SPHINX EXPRESS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *