„Jarmark świątecznej magii” przy Galerii Świdnickiej

Świąteczna magia zaczyna się udzielać na dobre już nie tylko wśród najmłodszych. Chyba każdy z nas myśli codziennie o karpiu, śledziach, barszczyku, prezentach….no i oczywiście o jednym z najważniejszych elementów towarzyszących tradycji związanej z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Niekwestionowanym świątecznym symbolem jest choinka – pięknie udekorowane drzewko, które w tym jakże ważnym okresie, podkręca temperaturę niemal każdego domowego ogniska.

choinki-dol-fb

Galeria Świdnicka po raz kolejny kompleksowo zadbała o swoich klientów, dorzucając do swojej oferty zakupowej możliwość zakupu świątecznego drzewka.

Przy głównym wejściu od ulicy Westerplatte oraz na parkingu na dachu galerii pojawiły się urokliwe malutkie „lasy” iglaste, gdzie znajdziemy piękne jodły kaukaskie – cięte i w doniczkach oraz pachnące lasem świerki formowane. Każdy znajdzie tu idealne dla siebie drzewko w każdym rozmiarze. Dodatkowym atutem stoisk jest dowóz drzewek pod wskazany adres.

Dodatkowo przypominamy, że w najbliższy weekend 17 i 18 grudnia na pasażu Galerii Świdnickiej otwarty będzie „Jarmark lokalnego rękodzieła”, a w sobotę 17 grudnia od godziny 13 wszystkie dzieci mogą wziąć udział w warsztatach tworzenia ozdób choinkowych i zdobienia bombek.

Galeria Świdnicka zaprasza.

choinki-dol-2-fb choinki-dol-aniol-fb  choinki-gora-2-fb choinki-gora-fb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *