Jarmark Bożonarodzeniowy czeka na wystawców

Trwają przygotowania do Świdnickiej Kolędy 2016 – wielkiego świątecznego wydarzenia w Świdnicy. Od poniedziałku, 10 października ruszają zapisy wystawców.

jarmark

Tradycyjnie głównym elementem Świdnickiej Kolędy będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i kupujących. Jarmark odbędzie się od 15 do 22 grudnia.

Do dyspozycji wystawców będzie 48 stanowisk w drewnianych domkach wystawienniczych, które staną w świdnickim Rynku. – Wszystkich zainteresowanych wystawieniem do sprzedaży swoich produktów zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy oraz złożenia zgłoszenia, które przyjmuje Aleksandra Baranowska w Świdnickim Ośrodku Kultury (Świdnica, Rynek 43, osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (tylko skan podpisanego zgłoszenia) – a.baranowska@sok.com.pl) – informuje Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Karta zgłoszenia oraz regulamin jarmarku dostępne na stronie Urzędu Miejskiego. O udziale w jarmarku decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *