Jak nie teraz, to kiedy?

skpr-lodz

skpr-lodzDotąd sytuacja była trudna, a następnie bardzo trudna. Od tygodnia i niespodziewanego zwycięstwa MTS-u Chrzanów w Ostrowie stała się krytyczna. Przed meczem z Olimpią Piekary Śląskie (sobota, 21 marca, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów) Szare Wilki tracą trzy punkty do barażowego miejsca. Tylko zwycięstwo ze Ślązakami przedłuży nadzieję na utrzymanie w I lidze.

 

Dotąd sytuacja była trudna, a następnie bardzo trudna. Od tygodnia i niespodziewanego zwycięstwa MTS-u Chrzanów w Ostrowie stała się krytyczna. Przed meczem z Olimpią Piekary Śląskie (sobota, 21 marca, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów) Szare Wilki tracą trzy punkty do barażowego miejsca. Tylko zwycięstwo ze Ślązakami przedłuży nadzieję na utrzymanie w I lidze. skpr-lodz

W sobotni wieczór piłkarze ŚKPR-u muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i udowodnić sobie i kibicom, że potrafią skutecznie walczyć o zwycięstwa. Seria sześciu porażek z rzędu, w tym dwie bardzo pechowe, zaledwie jedną bramką z pewnością wpływa deprymująco na zespół Grzegorza Gowina, ale w myśl zasady, że „jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz” trzeba zapomnieć o tym co było i zrobić wszystko, żeby od meczu z Olimpią rozpocząć budowanie nowej serii – zwycięstw.

Będzie to ósma konfrontacja ŚKPR-u z Olimpią w I lidze. Dotąd świdniczanie wygrali dwa mecze, pięć razy lepsi byli Ślązacy, w szeregach których niekwestionowanym liderem pozostaje 38-letni Mariusz Kempys. W tym sezonie rozgrywający Olimpii zdobył 92 bramki. Podobnym wynikiem (89 bramek) legitymuje się najlepszy strzelec ŚKPR-u Kamil Rogaczewski.

Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego

– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Olimpia Piekary Śl., sobota, 21 marca, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18

{fcomment}

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *