IV Wiosenny przegląd młodych talentów w Jaroszowie

Dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie już po raz czwarty w wyjątkowy sposób uczciły Pierwszy Dzień Wiosny, czyli 21 marca, promując swoje talenty.

IV wiosenny przegląd talentów 1

Wielkim wydarzeniem dla wszystkich jest Gala Talentów podczas, której zostają wyróżnieni uczniowie uzdolnieni w różnych dziedzinach. W przygotowanej prezentacji multimedialnej pokazano 47 uczniów od klasy I szkoły podstawowej do III klasy gimnazjum.

Wśród zaproszonych przez panią dyrektor, Beatę Jankiewicz, gości był przewodniczący Rady Rodziców – Remigiusz Wołowiec. W roli prowadzących wystąpili gimnazjaliści, którzy doskonale poradzili sobie z tym zadaniem – Daria Kisielewska i Piotr Kozakiewicz.

Dużą atrakcją dla widowni szkolnej i zaproszonych gości stanowią występy „na żywo”. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowali się: Ewa Antosiak (I a SP) i Zuzanna Różańska (I b SP) w pokazie gimnastycznym, Weronika Diduszko i Nikola Pilarczyk z kl. II a SP w układzie tanecznym, a Julia Hamernik i Julia Soroka z kl. II b SP pochwaliły się swoim talentem w grze na skrzypcach. Malwina Dzieniszewska (kl. IV a SP) zaprezentowała się recytując „pegazikowy” wiersz, a Wiktoria Świątoniewska (kl. IV a SP) zaśpiewała. Hanna Balcerzak (kl. I a SP) i Katarzyna Siedlecka (kl. VI a SP) wystąpiły ze swoim układem choreograficznym. Pod sceną, na rozstawionych sztalugach malowały „na żywo” dwie uczennice – Natalia Machnikowska (kl. Va SP) i Julia Trestka (kl. II gim.). Wśród gimnazjalistów zaprezentowały się recytatorka – Zofia Malinowska i uzdolniona wokalnie – Wioletta Kardynał – obie z klasy I.

Podczas gali wystąpiły także grupy taneczne: „BALLERINAS” ze szkoły podstawowej i „GANG THE FUNK” , w której zatańczyły uczennice z kl. II gim. Imponująca była także lista osiągnięć sportowych. Przez cały rok sportowcy z Jaroszowa zebrali wiele tytułów, pucharów, medali i dyplomów reprezentując swoją szkołę na imprezach organizowanych na różnym szczeblu.

Jaroszowska placówka oświatowa w 2012 r. otrzymała tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”, a koordynatorem projektu jest nauczycielka – Monika Bytnar-Gołembiowska.

Udział w naszej szkolnej Gali Talentów to dla wielu z nas wielkie wyróżnienie. Raz w roku mamy okazję w pełni podziwiać utalentowanych uczniów z naszej szkoły. Szczególnie Ci najmłodsi są rewelacyjni! Imprezę poprowadzili Daria i Piotrek z naszego gimnazjum i naprawdę doskonale sobie poradzili. Byli bardzo profesjonalni!

Uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej w Jaroszowie w składzie: Dominik Antosiak, Kacper Bodakowski, Bartosz Borysewicz, Bartłomiej Cender, Błażej Ciepły, Oskar Drozdowicz, Julia Drożdż, Oliwia Gajos, Michał Gałdyś, Jakub Głowacki, Bartosz Grzywna, Adrian Głód, Jakub Hordyński, Maciej Kawiak, Alan Korzystka, Aleksandra Krymska, Kornelia Łabędzka, Kacper Młynarski, Wiktor Ondycz, Emilia Pawlica, Kinga Stępień, Weronika Świrska, Piotr, Topa, Jagoda Zając, Julia Drohomirecka, Kacper Górski, Nicola Matuszak, której opiekunem jest Barbara Zbrożek.

IV wiosenny przegląd talentów 2

IV wiosenny przegląd talentów 3

IV wiosenny przegląd talentów 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *