Iluzja karciana w najlepszym wydaniu

Tego jeszcze nie było. Sztuczki karciane, specjalne tricki i magia freskowej sali. Zbliża się termin realizacji kolejnej inicjatywy Fundacji Teatr Bezdomny. Tym razem organizatorzy przygotują bezpłatny pokaz autorski „Iluzja karciana w najlepszym rozdaniu”. Będzie się działo.

karty

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 października o godzinie 18.00 w sali freskowej świdnickiej Baszty, znajdującej się przy ul. Basztowej 2.

Historyczna Baszta otwiera swoje wyjątkowe wnętrze na działalność kulturalną, artystyczną i edukacyjną. Mając do dyspozycji taką przestrzeń, chcemy stworzyć kilka wydarzeń kulturalnych, które będą ciekawą propozycją dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów ze Świdnicy – mówi Tomasz Nycz, prezes zarządu Fundacji Teatr Bezdomny.

Sobotnie wydarzenie rozpocznie się pokazem iluzji karcianej żarowskiego sztukmistrza Grzegorza Niczyporuka, który już wielokrotnie zachwycił swoim „spektaklem” wymagającą publiczność. Pozostając w temacie iluzji, po występie Niczyporuka czeka Nas kolejna gratka, tym razem będzie to live act Dariusza Miziarskiego, który stworzy wyjątkowy nastrój muzyką na żywo do filmu z 1902 roku pt. „Podróż na księżyc”. Wstęp jest bezpłatny.

(BFG)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *