II Memoriał Szachowy w wersji on-line

Epidemia koronawirusa krzyżuje plany. Świdnickie placówki nie poddają się tak łatwo, dlatego II Memoriał Szachowy Salo Landaua, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury, odbędzie się w wersji on-line. Do turnieju nie ma opłat wpisowych.

Fundusz nagród w tym roku wynosi 40% kwoty ubiegłorocznego wsparcia. – W związku z brakiem innych sponsorów oraz ograniczoną kwotą przeznaczoną na nagrody postanowiliśmy, że nagrody rzeczowe (w postaci książek) otrzymają tylko mieszkańcy Świdnicy oraz klubowicze Klubu GAMBIT MDK Świdnica – mówią organizatorzy.

Układ nagród: po trzy nagrody książkowe w kategoriach seniorów, do 19 lat, do 15 lat, do 13 lat, do 11 lat, do 9 lat i do 7 lat dodatkowo z podziałem na płeć. W przypadku braku co najmniej trzech osób jednej płci w danej kategorii wiekowej, nagrody zostaną przesunięte do innych kategorii wiekowych. Decyzję w tej sprawie podejmie organizator.

Świdniczanie biorący udział w turnieju proszeni o potwierdzenie swojej tożsamości poprzez e-mail na adres gambitmdk@gmail.com z podaniem imienia, nazwiska oraz nicku, pod którym będą występować w turnieju.

W turnieju obowiązują zasady fair play. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszukiwania organizator może podjąć decyzję pominięcia zawodnika w rozdaniu nagród. Turniej nie będzie zaliczany do klasyfikacji II Cyklu Szachowego Ziemi Świdnickiej.

Każdy uczestnik turnieju będzie mógł po zakończonym turnieju pobrać swój dyplom ze strony Flickr.com.

Zachęcamy wszystkich do uczczenia pamięci Salo Landaua i już dziś zapraszamy do Świdnicy na III Memoriał Szachowy Salo Landaua, który odbędzie się w maju 2021 r.

Turniej odbędzie się 8 maja 2020 r. o 16:00-19:00 pod linkiem: https://lichess.org/tournament/Jw5h4ZKM

Więcej informacji TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *