I Charytatywny Bal Przedsiębiorców

Integracja przedstawicieli lokalnego świata biznesu. Dobra zabawa połączona z networkingiem i niesieniem pomocy potrzebującym dzieciom. 8 lutego na Zamku Książ odbędzie się Bal Przedsiębiorców organizowany przez świdnickie Stowarzyszenie „Budzik”.

Bal Przedsiębiorców to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców z powiatów świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiego. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „Budzik” to wytworny bal w królewskich komnatach na Zamku Książ, uroczysta kolacja, barmańskie show, muzyka na żywo do białego rana i atrakcja wieczoru, jaką będzie emocjonujący występ nowoczesnego iluzjonisty Magic of Y.

W balu mogą wziąć udział mikrofirmy i działalności jednoosobowe oraz duże firmy zatrudniające pracowników. Wydarzenie stwarza możliwość spotkania i poznania się przedsiębiorców, którzy na co dzień z wielu powodów nie mają ze sobą styczności. Mnogość branż, instytucji oraz oprawa balu umożliwią nawiązanie bliższych znajomości i być może wspaniałych kontraktów na przyszłość.

Działalność charytatywna to główna misja Stowarzyszenia „Budzik”. Dlatego podczas Balu Przedsiębiorców prowadzone będą licytacje usług ofiarowanych przez przedsiębiorców. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na szczytny cel, jakim jest leczenie trojga dzieci: Laury z Wałbrzycha, Marysi z Bielawy oraz Michałka ze Świdnicy.  – opowiada Anna Jaworska, organizator balu i prezes Stowarzyszenia „Budzik”.

I Charytatywny Bal Przedsiębiorców to nie tylko okazja do zabawy i pomagania. Firmy mogą skorzystać z szerokiej oferty promocyjnej i pakietów wspierających zwiększenie świadomości marki oraz spełniających ich cele marketingowe. Zainteresowani zakupem biletu na bal, zrobią to za pośrednictwem strony.

Przedsiębiorcy chcący skorzystać z oferty promocyjnej proszeni są o wiadomość na adres kontakt@stowarzyszenie-budzik.pl. Wszystkie informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronie oraz na Facebooku.

(materiały organizatora)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *