Advertisement
Aktualności, Gospodarka, Polecamy

I Charytatywny Bal Przedsiębiorców

Integracja przedstawicieli lokalnego świata biznesu. Dobra zabawa połączona z networkingiem i niesieniem pomocy potrzebującym dzieciom. 8 lutego na Zamku Książ odbędzie się Bal Przedsiębiorców organizowany przez świdnickie Stowarzyszenie „Budzik”.

Bal Przedsiębiorców to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców z powiatów świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiego. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „Budzik” to wytworny bal w królewskich komnatach na Zamku Książ, uroczysta kolacja, barmańskie show, muzyka na żywo do białego rana i atrakcja wieczoru, jaką będzie emocjonujący występ nowoczesnego iluzjonisty Magic of Y.

W balu mogą wziąć udział mikrofirmy i działalności jednoosobowe oraz duże firmy zatrudniające pracowników. Wydarzenie stwarza możliwość spotkania i poznania się przedsiębiorców, którzy na co dzień z wielu powodów nie mają ze sobą styczności. Mnogość branż, instytucji oraz oprawa balu umożliwią nawiązanie bliższych znajomości i być może wspaniałych kontraktów na przyszłość.

Działalność charytatywna to główna misja Stowarzyszenia „Budzik”. Dlatego podczas Balu Przedsiębiorców prowadzone będą licytacje usług ofiarowanych przez przedsiębiorców. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na szczytny cel, jakim jest leczenie trojga dzieci: Laury z Wałbrzycha, Marysi z Bielawy oraz Michałka ze Świdnicy.  – opowiada Anna Jaworska, organizator balu i prezes Stowarzyszenia „Budzik”.

I Charytatywny Bal Przedsiębiorców to nie tylko okazja do zabawy i pomagania. Firmy mogą skorzystać z szerokiej oferty promocyjnej i pakietów wspierających zwiększenie świadomości marki oraz spełniających ich cele marketingowe. Zainteresowani zakupem biletu na bal, zrobią to za pośrednictwem strony.

Przedsiębiorcy chcący skorzystać z oferty promocyjnej proszeni są o wiadomość na adres kontakt@stowarzyszenie-budzik.pl. Wszystkie informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronie oraz na Facebooku.

(materiały organizatora)

16 stycznia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *