Horror na drogach? Dopiero się zacznie

sokoowskiego 014 fot.kolowicz 180513

sokoowskiego 014 fot.kolowicz 180513Jeśli myślicie, że to, z czym zmagamy się teraz, jeżdżąc po Wałbrzychu, to koszmar, to nie wiecie, że prawdziwy horror dopiero się zacznie. Ruszają kolejne remonty dróg – tym razem tych newralgicznych. Drogowcy będą zdzierać asfalt na głównej arterii miasta – krajowej drodze nr 35, pojawią się także w centrum, gdzie na ul. Wysockiego będą budować dwa ronda.

Jeśli myślicie, że to, z czym zmagamy się teraz, jeżdżąc po Wałbrzychu, to koszmar, to nie wiecie, że prawdziwy horror dopiero się zacznie. Ruszają kolejne remonty dróg – tym razem tych newralgicznych. Drogowcy będą zdzierać asfalt na głównej arterii miasta – krajowej drodze nr 35, pojawią się także w centrum, gdzie na ul. Wysockiego będą budować dwa ronda.sokoowskiego 014 fot.kolowicz 180513

Gmina na projekty związane z ulicami wyda w tym roku ponad 42 mln złotych. To połowa środków, które w ogóle są przeznaczone na inwestycje w tym okresie.

– Znowu najpierw będzie trochę gorzej, żeby potem było znacznie lepiej. Utrudnienia naprawdę są nie do uniknięcia, ale w kwestiach drogowych nadrabiamy wieloletnie zaległości – mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

– Z góry państwa przepraszam, ale nie będziemy mieli dobrych dróg jeżeli nie pocierpimy – zapowiadał jeszcze przed swoja dymisją dyrektor Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński. – Wałbrzych nie będzie miał dobrych dróg dopóki nie zrobi się remontu drogi nr 35, od ulicy Wrocławskiej do ulicy Wałbrzyskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *